Sztuczne kwiatki

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

12 marca 2014, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Również jestem na nie, powodują, że wnętrze staje się właśnie takie sztuczne i plastikowe. Zero zapachu, świeżości, życia...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2014, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie ja też wolę prawdziwe kwiaty, sztuczne czasami wyglądają zbyt kiczowato. Poza tym, są siedliskiem bakterii, ponieważ osadza się na nich kurz. Sztuczne kwiaty nigdy nie zastąpią tych prawdziwych, nie ma co się oszukiwać;)


__________________
Elmis- domy w łomiankach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2014, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem wszystko zależy od indywidualnej aranżacji. Naprawdę - w mojej opinii nawet sztuczne kwiaty mogą być bardzo interesujące. Poza tym nie wymagają takiej opieki jak zwykłe i możemy je zostawić jadąc na przykład na wakacje.
Warto jest sobie zerknąć tutaj: http://witeks.pl/artykuly-dekoracyjne - Witeks ma wiele dekoracji tego typu. Polecam zobaczyć sobie na przykład ich sztuczne owoce, które wyglądają tak samo jak prawdziwe:

Ten post był edytowany przez januszkk dnia: 7 maja 2014, 08:15
Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2014, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Również nie jestem zwolennikiem sztucznych kwiatów w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2014, 23:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasami sztuczne stroiki z kwiatów są eleganckie, ale niestety, to są wyjątki od reguły. Reguła jest taka, że sztuczne kwiaty są kiczowate i rzadko można trafić na coś naprawdę godnego uwagi. Plusem jest tylko fakt, że nie trzeba ich podlewać, a jedynie od czasu do czasu wystarczy zetrzeć z nich kurz.


____
obrączki srebrne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2014, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nic nie mam do sztucznych kwiatów, o ile są wysokiej jakości. Niektóre rzeczywiście są dość kiczowate, ale nie wszystkie. Można znaleźć coś atrakcyjnego, co naprawdę doskonale imituje prawdziwe kwiaty - wystarczy poszukać.


______________
http://blogkrzysztof.blog.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2014, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie znoszę sztucznych kwiatów, choćby nie wiem jak dokładnie były wykonane i jak dokładnie odzwierciedlałyby wygląd tych żywych:) Nic nie zastąpi prawdziwych roślin, których obecność pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.

_
http://365.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2014, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że sztuczne kwiatki to bardzo dobre rozwiazanie dla tych, który nie pamięŧają o dbaniu czy podlewaniu roślin lub kompletnie się na tym nie znają, a chcieliby mieć choć odrobinę zieleni w swoim mieszkaniu. Ja osobiście mam pare sztucznych kwiatków i często znajomi, aż nie mogli uwierzyć, ze nie są one prawdziwe

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2014, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

zupelnie mi sie nie podobaja sztuczne kwiaty. Zreszta po co kupowac sztuczne skoro mozna miec zywe roslinki, ktore nie sa wymagajace. Zerknij na http://www.roza-kwiaty.pl/Kwiaty-doniczkowe/< /a> masz tam spory wybor kwiatow doniczkowych, ktore nie sa zbyt wymagajace w pielegnacji

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2014, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

o ja też jestem przeciwniczką sztucznych kwiatów. Ale wielką zwolenniczką stabilizowanych ;) podlewać nie trzeba, 2 lata piękne i nikt się nie zorientuje, że to nie są prawdziwe kwiaty ;) czekam własnie na koleją przesyłkę z kompozycją od rosebelle :) mam nadzieję, że będą równie piękne co poprzednie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 378

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >