Szukam architektów - Kraków

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

23 września 2017, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę polecić studio projektowe RAMA RAMA z Gorzowa (działają w całej Polsce), jeśli chcesz mieć nowoczesny projekt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2017, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ograniczaj się wyłącznie do Krakowa. Żyjemy w dobie wszechobecnej technologii - możesz skorzystać z usług architekta znajdującego się po drugiej stronie globu! Sam, mogę Ci polecić architekta mającego swoje biuro w Mikołowie, nieopodal Tych. Jego strona internetowa znajduje się pod adresem http://gigaarchitekci.pl/ - jak widać, może poszczycić się sporym doświadczeniem.

Ten post był edytowany przez kej_say dnia: 30 października 2017, 22:25
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2017, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

W Krakowie miałem do czynienia ze świetną firmą - DD Projekt. Projektowali nam biuro, a później je wykonali. Planujemy teraz otwarcie nowego w Kielcach, ale muszę się dopiero dowiedzieć czy robią coś na tak dalekich wyjazdach. Ale, bardzo dobra aranżacja wnętrza, dużo naturalnego światła i nowoczesność. Nasze najlepsze biuro.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2017, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Nam z mężem podoba się strasznie to mieszkanie https://www.homebook.pl/inspiracje/kuchnia/styl-nowoczesny?f pid=448998#itemId=448998 Chcielibyśmy coś podobnego, tzn. żeby było jasno, dużo światła, nowocześnie. Macie jakieś opinie o architektach z 1mm. studio?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2019, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma co ograniczać się do 1 miasta - warto szukać także online - tam powstają też świetne projekty z których można i nawet warto czerpać inspiracje, szukać fachowców.

Ten post był edytowany przez Tablice-BHP.pl dnia: 28 marca 2019, 18:18
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2019, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

D&D Projekt to wielozadaniowe biuro. Projektu, remontuje i nawet wykonuje meble na wymiary. Skorzystałem z ich usług i jestem w 100% zadowolony z tego co dla mnie wykonali.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2022, 07:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam profesjonalne i bardzo dobre biuro www.architetto.pl ze wszystkim sobie wspaniale u mnie poradzili. Ich architekt zaprojektował wnętrze naszej przestrzeni, który szybko został wprowadzony w życie. Wykonane prace są solidne, a całość wygląda bardzo ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 478

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >