Szukam firmę która buduje domy z balii drewnianych

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

23 sierpnia 2013, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja znam bardzo dobrego wykonawcę tego typu domów http://domy-markisz.pl/ Jest to rzetelna firma wykonująca projekty solidnie i terminowo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2013, 08:39

Zgadzam sie: good 1 bad

Witam

są polscy fachowcy może nie za dużo ich jest ale są :)
jeśli chodzi o budownictwo w drewnie
polecam firmę Pana Skibińskiego www.domyskibinski.pl

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2013, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze firmy dobrze jest poprosić także o referencje wystawione przez poprzednich inwestorów. To także jakaś wskazówka.
---
Służę pomocą,
e-Rzecznik Knauf Insulation

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Podbijam pytanko - porządne i sprawdzone firmy budujące z bali - ktoś, coś? Bede wdzieczny.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2014, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

ja nie stawiałem domu z bali, ale też drewniany, szkieletowy, ale mogę polecić firmę http://www.its-koszalin.pl/, która się tym zajmowała. Sam jestem zaskoczony, jak dobrą inwestycją się okazał.Wybraliśmy standard pod klucz, więc wszystko było gotowe do wporwadzenia się, oczywiście kolory ścian itd było z nami uzgodznione ;)Dodatkowo wybraliśmy opcję energooszczędną i teraz przekonamy się, czy naprawdę można zaoszczędzić nawet 50%.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2014, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Domy z bali są koszmarnie drogie, lepiej zainwestować w technologię szkieletową. też są bardzo ładne projekty,a do tego funkcjonalne: http://ligar.pl/realizacje/pietrowe/100---130 -m2-2. A cena za mkw ok. 2000 zł. Przy domu z bali w życiu się nie zamkniesz w takiej kwocie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2014, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki jest mniej więcej koszt takiego domu? Tak do 80mkw

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2015, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Też stawiałem szkieletowy, i jak sprawdził się u Ciebie ten Ligar? U mnie postawili 60m2, śliczny i funkcjonalny.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2015, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik krzysztof007 napisał: Witam szukam firmy z woj. Warmińsko-Mazurskiego która
buduje domy z balii. Proszę o polecenie rzetelnej i taniej
firmy.


Rzetelnie i tanio często nie idzie ze sobą w parze. Spróbuj złożyć zapytanie w odpowiednim dziale budnet.pl - Domy z Bala.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2015, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dom z bali to moje marzenie. Mam nadzieję, że ostatecznie uda mi się je kiedyś zrealizować:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 142 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >