Szukam firmę która buduje domy z balii drewnianych

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

22 sierpnia 2012, 12:27

Zgadzam sie: good 1 bad

Witam szukam firmy z woj. Warmińsko-Mazurskiego która buduje domy z balii. Proszę o polecenie rzetelnej i taniej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2012, 13:24

Zgadzam sie: good 1 bad

Mogę polecić ci jednego fachowca, który robił dom mojemu znajomemu, a dla mnie wykonywał altany. Zadzwoń pod numer 603067481. Nazywa sie Stasiak. Możesz też wejść na ejgo stronę internetową, masz tam projekty itp. Nie wiem jak inni, ale ja byłem, bardzo zadowolony ze współpracy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2012, 09:41

Zgadzam sie: good 1 bad

Pan Stasiak to świetny fachowiec. Projekty realizują perfekcyjnie. Można się z nimi dogadać zeby wszystko zrobili tak jakbyśmy chcieli. Za jakość uwazam ze tanio.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2012, 10:15

Zgadzam sie: good 1 bad

Zgadzam sie z wami firma pana Stasiaka jest najlepsza, bardzo fajnie mi sie z nimi pracowało i nie miałem zadnych zastrzeżeń, a jak chciałem zwrócić uwagę to,to juz było zrobione.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2012, 23:57

Zgadzam sie: good 1 bad

Mi zbudowali domek rekreacyjny z bali tego lata . Jestem zadowolony że to właśnie Im powierzyłem to zadaniem .Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2012, 13:01

Zgadzam sie: good 1 bad

U mnie zajmowali się oknami i rowniez jestem zadowolony, nie miałem szczegolnych zastrzezen bo szło wszystko po mojej mysli.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2013, 14:26

Zgadzam sie: good 1 bad

Ja polecam p. Stasiaka. Super fachowiec, ma ogromne doświadczenie, robotę wykonali rewelacyjnie. Jeśli chcesz budować dom z drewna i nie mieć później problemów przez lata to lepiej zainwestować w dobrą firmę, która nie odwali fuszerki. A ta firma jest na 100%

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2013, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma zaprojektowała i wykonała dla mnie domek letniskowy na Pojezierzu Brodnickim. Fachowa, profesjonalna robota. Domek niewielki lecz bardzo funkcjonalny. Prezentuje się bardzo ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2013, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy kwestiach związanych z budową domu z bali warto zastanowić się nad projektem ocieplenia. Inwestorzy najczęściej wybierają wełnę mineralną szklaną do termoizolacji tego typu budynków. Chce tu także zaznaczyć, że tylko bale o średnicy większej niż 20cm nie wymagają dodatkowego ocieplenia.
---
Służę pomocą,
e-Rzecznik Knauf Insulation

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2013, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: strasburg napisał: Firma zaprojektowała i wykonała dla mnie domek letniskowy
na Pojezierzu Brodnickim. Fachowa, profesjonalna robota.
Domek niewielki lecz bardzo funkcjonalny. Prezentuje się
bardzo ładnie.

A możesz podać namiary na ta firmę? Mam w planach taki
dom z bali Zwróciłem uwagę na ta technologię ze względu na niepowtarzalny mikroklimat, który podobno w nich panuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 141 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 268

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >