Szukam kompleksowych usług montażu instalacji elektrycznej

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 sierpnia 2012, 11:34

Zgadzam sie: good 1 bad

Witam serdecznie szukam dobrej firmy, która kompleksowy podejmie się montażu instalacji elektryczne w nowo wybudowanym domu? Jestem z okolic Opola. Proszę o polecenie firmy godnej polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2012, 13:46

Zgadzam sie: good 1 bad

Witam z całym szacunkiem mogę polecic firmę MAR-PO Marek Poseniak z Opola, Naprawde rzetelne i fachowe podejście do klienta, Warto mi ocenić bardzo wysoko działania tej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2012, 08:42

Zgadzam sie: good 1 bad

Ta, ja też szukam czegoś w Opole. Ktoś jeszcze zna tę firmę?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2012, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Po wielu perypetiach z firmami elektrycznymi mogę Panu polecić elektryka Pana Grzegorza. Wykonywał w moim mieszkaniu instalację elektryczną i jestem bardzo zadowolona. Wykonywał również instalacje u znajomych i także byli bardzo zadowoleni. Wszystko poszło sprawnie i co najważniejsze wykonał swoją pracę przed zaplanowanym terminem (a teraz to niestety rzadkość wśród fachowców). Ceny niewygórowane, zawsze z możliwością niewielkich negocjacji (zdecydowanie tańszy od firm elektrycznych). Sporządził również wszelkie potrzebne papiery (nie musiałam się o nie upominać). Jeżeli nadal Pan kogoś szuka to proszę o informację to prześlę Panu namiary na tego elektryka.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2012, 10:25

Zgadzam sie: good 1 bad

W sytuacji kiedy szukasz dobrej firmy z Opola lub okolic,warto po prostu napisać na tamtejszym forum społecznościowym miasta i zobaczysz,że odezwie się kilka firm. Poza tym możesz poszukać również na tym forum w dziale z ogłoszeniami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2012, 10:23

Zgadzam sie: good 1 bad

Ja korzystałem z usług MAR-PO Marek Poseniak i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony. Firma bardzo rzetelna i solidna. Wszystko zostało wykonane perfekcyjnie i na czas. Myślę że nie ma co się zastanawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2012, 12:43

Zgadzam sie: good 1 bad

Według moich doświadczeń uwazaam ze MAR-PO jest najlepsza firmą. Moja cała rodzina korzysta z ich usług i wszysscy jesteśmy zadowoleni i do teraz wszystko działa. Co świadczy o tym ze praca została dobrze wykonana tak jak nalezy.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2012, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam MAR-PO !!! Wykonywali już dla Mnie kilka usług . Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2012, 09:30

Zgadzam sie: good 1 bad

MAR-PO jak najbardziej, oni wiedzą co robią i znają się na tym bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2012, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, a jacy oni są dokladnie ? Czy sie przykładają do pracy ? zalezy mi na czasie ? Wypowiedzcie się ?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >