Szukam prawnika z Łodzi od prawa budowlanego

« Powrót do grupy: Ekspert prawa budowlanego

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

26 czerwca 2015, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie będę tutaj opisywał sytuacji bo jest dość skomplikowana. Jednak czy ktoś z Was jest w stanie polecić mi dobrego specjalistę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2015, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Kancelarii jest sporo. Ze swojej strony mogę polecić kancelarię K. Keller: www.kkeller.pl - jeśli chodzi o prawo budowlane to w Łodzi jest to chyba najlepsza kancelaria prawna.
Nie jest również drogo ( sam jestem zdania,że nie warto jest przepłacać , niektórzy prawnicy mogą z nas bardzo zdzierać a tutaj płacisz za konkretną poradę). Jakiś czas temu również załatwiali dla mnie kilka spraw i jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2015, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

proszę o kontakt jeżeli sytuacja pana nie została rozwiązana 730017014

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2016, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w Warszawie masz dużo większe możliwości, a jeśli temat jest poważny to warto te kilkadziesiąt km podjechać. Bardzo pozytywne opinie słyszałem o kancelarii http://kancelaria-cieslak.pl/ - natomiast nie do końca wiem w jakim temacie się specjalizują o to by trzeba było pytać bezpośrednio w kancelarii.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2016, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Odezwij się na krzysztof@rumpel.pl. Jesteśmy jedną z większych łódzkich kancelarii i mamy swoje doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami, obsłudze deweloperów i szeroko pojętym prawie budowlanym. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2017, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam dobrą kancelarię od nieruchomości i umowów sprzedaży nieruchomości, najmu i dzierżawy,o roboty budowlane, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, czy o zarządzanie nieruchomościami, ale w Szczecinie. Może komuś się przyda adwokat szczecin .

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2017, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kancelarię mec. Dariusza Staniszewskiego. U mnie walczyli z deweloperem:)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2019, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Z Łodzi niestety nikogo nie znam, ale jeśli chcesz uzyskać konkretną poradę, od solidnego i dobrego adwokata, to najlepiej zadzwoń sobie do adwokata z Zielonej Góry - Radosław Przymuszała - http://adwokatprzymuszala.pl/ . Udziela on porad prawnych zdalnie (online, telefonicznie lub e-mailowo) co jest bardzo wygodne. W przypadku gdyby potrzebna była pomoc sprawdzonego adwokata na miejscu, to jest ci w stanie polecić jakąś dobrą kancelarię z twojej okolicy, z którą współpracuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2019, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam skontaktować się z Panią Laskowską z Warszawy: https://www.adwokat-laskowska.pl/kontakt/ Ta Pani poradzi sobie świetne z każdą sprawą. Polecam poczytać o niej więcej na stronie internetowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2019, 00:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam serwis Prawo i Budowa - kompleksowe porady prawne za darmo z możliwością dodatkowej konsultacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >