Szybki przepis na kurczaka

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

27 września 2014, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzisiaj na obiad miałam kurczaka w mango+ryż. Bardzo dobry i prosty przepis, którego wykonanie zajmuje nie całe 30 minut.
1 mango
0,5 kg piersi z kurczaka
sól, pieprz, chilli, kolendra
200 ml rosołku (kostka drobiowa)
100 gram śmietany- 18%
1 cebula

Kurczaka i cebulę smażymy, dodajemy przyprawy i dusimy pod przykryciem przez 10 minut. Dodajemy rosołek, śmietanę i mango (zmiksowane w blenderze). Zagotować i gotowe ;)


_________________
Zdaj prawo jazdy kategorii b wrocław

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2015, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok ! :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2015, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

jakos to mango do mnie nie przemawia chociaż sporo robiliśmy dań z kurczakiem. Ten pierwszy przepis w keczupem już bardziej mi się podoba, choc teraz mi się przypomniało ze kiedys kuzynka była na wycieczce do fabryki jakiś keczupów i powiedziała ze nigdy więcej ich nie zje ;) po tym jak zobczyła jak się je produkuje . ja tam zjem wszystko ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2016, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda jest taka, że najlepsze są proste dania, która można szybko przygotować. Na śniadanie i kolację dobrym rozwiązaniem są kanapki. Ja uwielbiam te z pastą po skandynawsku. Są idealnym rozwiązaniem na smaczny i szybki posiłek.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2016, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Najszybszy, to chyba pieczony. Udka do miski, troszkę oleju i dużo przyprawy do kurczaka. I do piekarnika.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2016, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam sie, taki pieczony najszybszy i najlepszy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2016, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

ale czasem fajnie zjeść coś bardziej wyszukanego;)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2016, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

fajny przepis, prosty i szybki w wykonaniu, aż chyba sam zrobię cos takiego :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2016, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam sprawdzony przepis na kurczaka jednak zajmuje to chwilę czasu bo podstawą jest marynowanie go przez 8 godzin w lodówce w kombinacji przypraw. Samo pieczenie zajmuje 40 minut więc lepiej robić go w weekendy lub kiedy ma się chwilę wolnego czasu https://grillmix.pl/przepisy/mi/kurczak-tando ori.html . Kurczak ma lekko orientalny smak i dobrze smakuje z limonką. Dodaje się tam goździki co może wydawac się dziwne ale nadają bardzo ciekawy smak.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2016, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam pieczonego, żona też marynuje go w różnych tylko jej znanych przyprawach, ale faktycznie też da się tam wyczuć ten zapach goździka. Niedawno miała urodziny, taki zawsze marzyła o takim ruszt do grillowania z brytfanną, udało mi się znaleźć taki w sklepie galerialimonka.pl i to nawet jak niedrogo w porównaniu z innymi sklepami. W zeszła niedzielę oczywiście uzywała go i jest z niego bardzo zadowolona, powiedziała, że jest idealny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >