Szyby antywłamaniowe czy rolety antywłamaniowe?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

10 sierpnia 2017, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Czarny pasuje do wszystkiego. W takim kolorze mam swoje rolety zewnętrzne od http://bojero.com.pl/ i wcale źle to nie wygląda. Już raz uratowały mi mieszkanie przed złodziejami. Jak coś działa to znaczy, że jest dobre!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 sierpnia 2017, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja taki erolety zamawiałem od sklepu www.dario-biuro.pl. Jak wyjezdzam to jestem spokojny o mój dom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2017, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem lepszym wyborem byłyby szyby - rolety trochę psują wizualnie mieszkanie według mnie. Szyby natomiast są i solidne i dobrze się prezentują na zewnątrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2017, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie są zamontowane okna antywłamaniowe GERDY. Wynająłem do tego ich oficjalnego partnera regionalnego www.master.lublin.pl Praca została wykonana szybko I dokładnie, dlatego mogę polecić tę firmę wam wszystkim.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2017, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepsze są rolety antywłamaniowe. Dzięki nim można nie tylko zabezpieczyć się przed włamaniem, ale również ograniczyć hałas czy uciekanie ciepła. Ciekawe rolety ma Roletex. Firma jest na rynku od lat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2017, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

No to jest juz ciekawe pytanie :) Myślę, że jednak postawiłbym na rolety antywłamaniowe, a najlepiej jak będzie to i to. Może skontaktuj się z fachowcem i zapytaj jak to ogólnie wygląda pod względem bezpieczeństwa. U nas tego problemu nie było, jednak bardzo pomogła nam w wyborze obsługa firmy Anex Okna w Piasecznie. W naszych możliwościach cenowych znaleźli odpowiednie rozwiązanie okna PCV Salamander dla całego domu. Do tego zadbali o montaż, więc ja osobiście jestem bardzo zadowolony :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2017, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie lepszym rozwiązaniem są szyby. Ale sporo też rozbija się o budżet jakim się dysponuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam rolety antywłamaniowe z www.bojero.com.pl. Bardzo fajnie się je użytkuję i wiem, że jesteśmy bezpieczni i nasze skarby domowe też. Wiele lat mieliśmy zwykłe i nie efektowne kraty a takie rozwiązanie jest bardzo fajne i ładne.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że jednak mimo wszystko rolety lepiej się sprawdzą jeżeli chodzi ściśle o właściwości antywłamaniowe, będą też bardziej solidne wiec tutaj zdecydowanie stawiam na rolety.

www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że rolety zewnętrzne też chronią nas przed włamaniami, bądź co bądź potrafią utrudnić dostanie się do naszego domu. Na pewno też chronią przed oprychami czy pijaczkami, którzy nie raz i nie dwa potrafią rzucić butelką w nasze szyby. My z żoną od lat mamy rolety zewnętrzne z drutexa i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szyby antywłamaniowe sa nam jednak zbędne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >