Tanie bloczki betonowe?

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 listopada 2006, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Znacie jakies firmy produkujące bloczki betonowe? Zalezy mi na jak najtańszych, do budowy budynku gospodarczego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2007, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem skąd jesteś ale jeśli ci to pomoże to w miejscowości Siszyce koło Konina woj wielkoposkie produkuje bolczki betonowe 12*24*38 po 1.70 za sztukę bez faktury jeśli potrzeba odnajdę numer telefonu. Pozdrawiam moris.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2007, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To ja poproszę o namiary, jeśli to nie jest kłopot. Jak jest z transportem? Czy można u nich zamówić dostawę? Czy można u nich zamówić większą ilosć??(na cały budynek. Z góry dziękuję za pomoc

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2007, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A moze ktos wie gdzie w okolicach Szczecina mozna kupic tanio bloczki betonowe?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2007, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Oferuję bloczki betonowe - jestem ich producentem.
Zapraszam na stronę: www.wesolekzwir.prv.pl lub tel.
608 536809 GG: 8076810
Zapraszam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2008, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik moris napisał: nie wiem skąd jesteś ale jeśli ci to pomoże to w miejscowości Siszyce koło Konina woj wielkoposkie produkuje bolczki betonowe 12*24*38 po 1.70 za sztukę bez faktury jeśli potrzeba odnajdę n

umer telefonu. Pozdrawiam moris.
Prosze Cie o numer telefonu do producenta bloczków betonowych w Siszycach koło Konina.Mój adres pt211@wp.pl Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2010, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ZawMar w Turku ma najtańsze bloczki i najlepsze prosto od producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2011, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby znaleźć tanie bloczki trzeba szukać w okolicy, żeby nie płacić fortuny za dostawę. Powiedzcie chociaż w jakiej okolicy to ma być.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2011, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

najtansze nie zawsze znaczy oszczednosci na etapie budowy, warto by wyposrodkowac jakosc do ceny i znalezc zloty srodek.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2011, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

zależy co się buduje. Jak szopę na łopatę to nie ma problemu, tylko proszę nie budujcie z tego domów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 9 Grupa: Stawiamy śc... Budowa domu i kredyty to zwykle związane ze stresem i nerwami, ponieważ oba te procesy wymagają dużego zaangażowania finansowego, czasowego i emocjonalnego. Jed...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >