Tanie domy szkieletowe

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 listopada 2009, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie http://www.budujzeszwagrem.pl można kupić prefabrykowane elementy domów szkieletowych, które podobno po dowiezieniu, kilku ludzi jest w stanie złożyć w gotowy dom w stanie otwartym, nawet bez zatrudniania ekipy budowlanej!
Oszczędność przy takim rozwiązaniu jest ogromna. Co wy na to?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2011, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm, jakoś nie przemawia to do mnie. Chyba lepiej skorzystać z pomocy specjalistów i wybudować solidny dom metodą szkieletową. Mój był właśnie budowany w tym systemie przez Dolnośląską Grupę Budowlaną, polecam wszystkim grupadolnoslaska.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2011, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Postawienie domu szkieletowego na własną rękę to zły pomysł. Szkielet to wymagająca konstrukcja, stąd należy zatrudnić firmę, która specjalizuje się w stosowaniu tego typu rozwiązań i może sie pochwalić wieloma realizacjami. Inaczej można sie spodziewać efektu odwrotnego od zamierzonego.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2011, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Hello! Chciałbym się zapytać czy budując takie domki właśnie to czy bez problemu zamontuje panele słoneczne? Cy konstrukcja domu jest na tyle trwała??

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2011, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

No a dlaczego nie można by było? To nie domek z kart. Jak dla mnie pytanie retoryczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2012, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, postawienie domu na własną rękę to nie jest zbyt mądry pomysł zdecydowanie lepiej postawić na odpowiedzialna firmę, która zrobi to precyzyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2012, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to w ogóle nie przepadam za tymi Kanadyjczykami, może to i szybkie w wzniesieniu ale nie pewne. Będę zawsze upierał się za domkami stawianymi metodą tradycyjną

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2012, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Morlinek napisał: Ja to w ogóle nie przepadam za tymi Kanadyjczykami, może
to i szybkie w wzniesieniu ale nie pewne. Będę zawsze
upierał się za domkami stawianymi metodą tradycyjną


A jednak coraz więcej osób decyduje się na budowanie domów szkieletowych. Jest to szybkie budowanie, zdecydowanie. Jeśli chodzi o trwałość to domy budowane na szkielecie stalowym, są równie trwałe i solidne jak te budowane metodą tradycyjną.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2012, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Mimo wszystko ten typ budowania jakoś do mnie nie przemawia. Nadal będę za tradycyjnym budownictwem.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2012, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie rozumiem, tej nie chęci do takiego budowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 135 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2772 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Budowa hali Liczba postów: 240 Grupa: Innowacje w... Z pewnością warto zauważyć, że znaki znaki ochrony przeciwpożarowej służą jako wizualne przypomnienie dla pracowników, aby podejmowali niezbędne środki ostrożno...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >