Tapeta w kuchni- tak czy nie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

9 czerwca 2015, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie,
chciałam zapytać co myślicie o zastosowaniu tapety w kuchni? Podobają Wam się takie aranżacje czy nie zupełnie?
A czy którąś z tych tutaj: http://innetapety.pl/tapety-do-kuchni-i-lazie nki widzielibyście w swojej kuchni?
Zapraszam do dyskusji :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2015, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jestem fanem tapet. Moim zdaniem nadają się tylko wtedy, gdy ściany są stare, brudne, albo weszła na nie pleśń.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2017, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

ZgaUżytkownik mazgaj napisał: Nie jestem fanem tapet. Moim zdaniem nadają się tylko
wtedy, gdy ściany są stare, brudne, albo weszła na nie
pleśń.

Nie bardzo mi pasuje klejenie tapety, żeby schować problemy pod nią. Lepiej najpierw zadbać o ścianę. Jeżeli jest pleśń, to ją zwalczyć.
Potem ścianę można pomalować, położyć płytki lub rzeczywiście tapetę.
https://innetapety.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2018, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej bym się na takie coś nie zdecydował. Jednakże wydaje mi się, że odpowiednio dobrana i założona może być fajną ozdobą ścian od warunkiem iż nałożymy na nią również powłoką szklaną aby łatwiej było ją doczyścić i pielęgnować.

Ten post był edytowany przez Camelgroup.pl dnia: 9 sierpnia 2018, 18:03
Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2018, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Niektórzy mają tapety w kuchni ale nie wiem jak im się to udaje bo mi po roku już się zaczęły na łączeniach odklejać a potem to lawinowo poszło. Już są zdarte i to dawno i na ich miejsce malowałem duluxem easycare kuchnia i łazienka i tutaj jest zgoła inaczej. Farba widać porządna bo nic się z nią nie dzieje a to już trochę czasu od malowania minęło

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2018, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zdecydowanie lepszym pomysłem jest założenie płytek w kuchni. Płytki cersanit mają szeroki wybór kolorów i wzorów, więc na pewno znajdziecie idealnie pasujące do waszej kuchni. Polecam zamawiać na tej stronie: https://plytki24.pl/cersanit/cat_3.html, ponieważ są w bardzo dobrej cenie. Jeśli chcesz dłużej cieszyć się ładną kuchnią to zrezygnuj z tapety na rzecz płytek. :) My mamy założone do połowy ściany i fajnie to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2018, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Do mnie osobiście nie przemawia koncepcja tapety w kuchni, po prostu nie będzie na tyle praktyczna bay móc ja spokojnie użytkować na co dzień. U siebie zdecydowałem się na płytki, co uważam za najlepsze rozwiązanie.

Ten post był edytowany przez Oslony-balkonowe.pl dnia: 25 sierpnia 2018, 14:24
Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2018, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o pomieszczenie takie jak kuchnia, to tutaj byłbym dość sceptyczny z tapetą i postawiłbym na tradycyjne i sprawdzone płytki.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2018, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne ze tak...kto w kuchni kładzie tapetę....

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2018, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę mi taki pomysł nie podchodzi. Również wolałbym płytki w kuchni lub ewentualnie ścianę pomalowaną farbą łatwozmywalną.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekoracje Liczba postów: 75 Grupa: Wykańczamy... U mnie na ścianie w salonie znalazła zastosowanie elastyczna płytka klinkierowa [url]http://elastolith.pl/[/url, którą bardzo łatwo się montuje, a do tego świet...
  • Klimatyzacja Liczba postów: 111 Grupa: Wykańczamy... Klimatyzacja to po prostu świetna sprawa i moim zdaniem obowiązkowy element w nowych budynkach. Trzeba tylko pamiętać, że z klimatyzacją jest trochę jak z samoc...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6388 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 334

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >