Tapetowanie

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

1 lipca 2011, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Od dłuższego czasu mam pewien dylemat, otóż chce położyć tapetę w kuchni i łazience, ale nie jestem przekonany czy to oby na pewno dobry pomysł. Czy mogę prosić o radę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2011, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A skąd pomysł na tapetę? Proszę mi powiedzieć, czy mieszkanie jest urządzone w nowoczesnym, czy raczej tradycyjnym stylu. Wszystko zależy przede wszystkim od tego ile pieniędzy planuje Pan wydać na wystrój tych wnętrz, ale sądzę, że tapeta to ostateczność. Naprawdę istnieją lepsze i ciekawsze sposoby na aranżację ścian.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2011, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No więc co zrobić z naszą ścianą pomalować dodać jakieś dekoracje ??

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2011, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Po prostu słyszałem o tapetach, które są specjalnie przystosowane do takich pomieszczeń jak łazienka lub kuchnia. Mieszkanie jest raczej urządzone klasycznie, tak więc jakieś super nowoczesne rozwiązanie mogło by nie pasować do reszty, a na dzień dzisiejszy po prostu nie stać mnie na generalny remont.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2011, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chce Pan ograniczyć koszty związane z remontem to radzę kuchnię po prostu pomalować zmywalną farbą, a w miejscu gdzie znajduje się zlewozmywak i kuchenka położyć pasek z płytek ceramicznych lub drewnianych paneli. Natomiast łazienkę warto wyłożyć płytkami ceramicznymi. Naprawdę koszt takiego rozwiązania będzie porównywalny z tapetowaniem, a trwałość płytek jest znacznie dłuższa niż tapet. Ciężko mi powiedzieć, co najlepiej pasowałoby do Pańskiego wnętrza, gdy go nie widzę. Aby udekorować ścianę w kuchni można użyć naklejek lub zastosować fototapetę. A jeżeli zależy Panu na tapetowaniu, to ja nie mam nic przeciwko, tylko niestety tapety muszą być dobrej jakości i ciekawych wzorach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2011, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dziękuje za wyczerpująca wypowiedź:) Ustaliliśmy z żoną, że faktycznie do łazienki zastosujemy płytki ceramiczne, a do kuchni farbę i pasek kafli. Najwyżej odłożymy trochę gotówki a remont zrobimy za miesiąc. W dzisiejszych czasami trzeba trochę się wstrzymać z czymś żeby efekt był trwały.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Panem w 100%. Cieszę się bardzo, że mogłam pomóc i polecam się na przyszłość. Udanego remontu życzę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2012, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej tapety w łazience nie są polecane,pomimo że niby sa takowe,widzialem osobiscie co się z nimi dzieje po jakimś czasie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2012, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To aż tak źle jest z tymi tapetami w łazience? Kurcze ja nie pomyślałam nawet i o tym że ktoś wynajdzie takie tapety heheh chociaż logicznie myśląc to wiadomo co z nich zostanie

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2013, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Tapeta do kuchni i do łazienki to naprawdę zły pomysł, głównie przez zmienność temperatury i wilgotności powietrza tam panujących, nie opłaca się inwestować w rozwiązanie, które zaraz trzeba będzie wymieniać na inne :)




www.rabatybudowlane.pl

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:43
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >