Tapety dekoracyjne

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 grudnia 2014, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie macie pomysły na aranżację wnętrza z wykorzystaniem tapet dekoracyjnych? Mi bardzo podoba się motyw tapety na jednej ze ścian lub pojedynczy pasek tapety na ścianie. Jakoś nie przepadam za pokojami w całości wytapetowanymi. A może wkleicie zdjęcia swoich pomysłów?

Ponieważ ja mieszkam w wynajętym mieszkaniu to nie mogę zrealizować swoich marzeń odnośnie aranżacji;(((. Ale bardzo lubię przeglądać stronki prezentujące aranżację wnętrz. Zamieszczam więc zdjęcia wnętrz, w których wykorzystano tapety dekoracyjne, a które bardzo mi się podobają. Ciekawa jestem Waszych opinii...;)






Zdjęcia pochodzą ze strony http://innetapety.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2014, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie podoba mi się,szczególnie ta ostatnia,zresztą w ogóle taka sypialnia przytłaczałaby mnie zaraz na wejściu,za mało w niej życia i optymizmu. Lepiej skusić się na zwykła gładź w ciekawym kolorze.

www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2015, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

To wiadomo, że każdy woli co innego – kwestia gustu. Moim zdaniem fajnie dobrana tapeta, nawet ekstrawagancka czy designerska jest super. Zawsze to coś innego niż na przykład kamień, który wszyscy mają.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2015, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście zamiast tapety czy kamienia wolę naniesiony wzór za pomocą farby.
Można znaleźć gotowe szablony, jak i przygotować je samodzielnie :)
Powyższe wzory są jak dla mnie zbyt przytłaczające,
po jakimś czasie męczyłoby mnie zasypianie w takiej sypialni.
Ale jak wiadomo, wszystko kwestią gustu,
więc jeżeli komuś takie aranżacje odpowiadają, to czemu nie :)

Ciekawą formą ozdoby jest np. pikowane wezgłowie.
Oprócz tego można się na nim oprzeć i oddać lekturze podczas leżenia w łóżku :D


Pikowane wezgłowia dostępne są na stronie www.meblonista.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2015, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Pikowane materiały na pewno mają ciekawe zastosowania. Ale nie masz wrażenia, że ludzie jeszcze mało doceniają takie rozwiązania? U mojej znajomej widziałam ostatnio fajną tapetę designerską. Jakoś nie jestem zwolenniczką, ale to do mnie przemawiało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2015, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to moim zdaniem fototapeta jest lepszym rozwiązaniem i można wybrać ładniejszy wzór niż tapeta dekoracyjna,to bardziej w stylu retro.

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2015, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu wkraczamy w kwestię gustu. Uważam, że jeśli ktoś robi mieszkania urządzając je meblami designerskimi, to tapeta jest wskazana. Nie będzie pasował na przykład kamień. U mojego znajomego widziałem taką tapetę designerską http://www.budnet.pl/forum/Tapety_dekoracyjne ,t=51390.html – do mieszkania, gdzie jest na przykład sporo cegły czerwonej pasuje w sam raz i ładnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2015, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście,że jest to kwestia gustu,ale faktycznie ta niebieska tapeta jest bardzo przytłaczająca,lepiej postawić na nieco jaśniejsze kolory lub samą tapetę nad łóżkiem jeśli zależy nam tylko na takiej dekoracji.

www.Modekor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2015, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu wkraczamy w kwestię gustu. Uważam, że jeśli ktoś robi mieszkania urządzając je meblami designerskimi, to tapeta jest wskazana. Nie będzie pasował na przykład kamień. U mojego znajomego widziałem taką tapetę designerską http://esencjadesign.pl/walldeco-gio-pagani-12/2706-memories .html – do mieszkania, gdzie jest na przykład sporo cegły czerwonej pasuje w sam raz i ładnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2015, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu wkraczamy w kwestię gustu. Uważam, że jeśli ktoś robi mieszkania urządzając je meblami designerskimi, to tapeta jest wskazana. Nie będzie pasował na przykład kamień. U mojego znajomego widziałem taką tapetę designerską http://esencjadesign.pl/walldeco-gio-pagani-1 2/2706-memories.html – do mieszkania, gdzie jest na przykład sporo cegły czerwonej pasuje w sam raz i ładnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >