Tapety dekoracyjne

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

13 grudnia 2017, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę roboty z klejeniem jest, ale można uzyskać bardzo fajny efekt, tym bardziej, że ciekawych wzorów nie brakuje. To jakie są najlepiej sprawdzić przeglądać na początek sklepy online https://innetapety.pl/tapety-dzieciece

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2017, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Może zamiast tapet użyć kamienia naturalnego? Rozwiązanie moim zdaniem bardzo fajne, widziałem je u paru znajomych dodaje uroku i klimatu, a przede wszystkim bardzo ładnie się prezentuje na zewnątrz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Kulimar.pl]Może zamiast tapet użyć kamienia naturalnego?
Rozwiązanie moim zdaniem bardzo fajne, widziałem je u paru
znajomych dodaje uroku i klimatu, a przede wszystkim bardzo
ładnie się prezentuje na zewnątrz.

Nie uwierzysz, ja ostatnio kładłem tapetę ze wzorem który wyglądał "jak kamień naturalny". Klient usłyszał, że modne, więc kupił ;P

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2017, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego jaki mamy budżet i jaki efekt chcemy uzyskać. Tapetę, kamień, struktury, panele 3D, beton…. -wszystkie te elementy dekoracyjne warto stosować na 1-2 ścian, a pozostałe lepiej pozostawić tradycyjnie gładkie, by wnętrza nie przeciążyć. Tapety (szczególnie te w wyraziste, duże desenie i w intensywnej kolorystyce) nie będą wyglądały dobrze na wszystkich ścianach, To dekoracja niewątpliwie atrakcyjna, ale należy z nią postępować ostrożnie, by efekt ostateczny był zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2018, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Piękne są te tapety.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2018, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Tapety dekoracyjne faktycznie bardzo ładnie się prezentują, tylko podstawową kwestią jest wybór ich odpowiedniego motywu przewodniego, kolorystyki. Warto szukać online gdzie mamy największy wybór.

www.AdidarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2018, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie przepadam za tapetami, jednak jak miałabym kupować, to online.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2018, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tapety mogą być naprawdę ładne, wystarczy tylko wiedzieć gdzie je kupić. Bo te z marketu, niestety często nie nadają się do niczego. Ja ze swojej strony polecam sklep www.homehome.pl, zamawiałam i tapety przyszły rewelacyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich Użytkowników na forum. Moim zdane tapety są całkiem ciekawą opcją pod warunkiem, że wybierzmy ich odpowiedni wzór i szablon. W szczególności polecam fofotapety 3D.

www.Ekomar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 294

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >