Taras na zimę

« Powrót do grupy: Ekspert tarasów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

11 września 2016, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Mamy sporych rozmiarów taras i teraz dopiero we wrześniu zmotywowałem się do jego urządzenia.
W lecie jasna sprawa — pergolka, doniczki z kwiatkami. Tylko jak urządzić taras na zimę - mam ktoś ciekawe projekty?
Lepsza połówka mówi, żeby wstawić donice z małymi świerkami. OK, ale co dalej? Rozmiar 15 m2, więc jest baaardzo duże pole manewru.

Dzięki z góry!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2017, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Na szczescie mam kostkę na tarasie od Pozbruk ktora zabezpieczona jest przed wnikaniem wilgoci, mrozem oraz solami odladzającymi więc wiem że na wiosnę żadna robota mnie ine czeka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2017, 01:44

Zgadzam sie: good 0 bad

I to bardzo dobry wybor Tomek111 sam teraz planuję wykończyć taras płytą Presstone dolomit mleczny

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2017, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

No to jak Bordon44 wyszło? Czekam na informacje, bo jeżeli się do tego przyłożyłeś to na pewno wyszło mega :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2017, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Naprawdę jest pięknie :) Dużo-wymiarowe płyty o odpowiedniej grubości i co najwazniejsze z pięknym wykończeniem. Zdecydowanie polecam! :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2017, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dobre i solidne wykonanie, wykończenie tarasu to ja mogę polecić także deskę kompozytową, która znakomicie się prezentuje i zapewni optymalną przytulność, komfort.

www.Meisen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2018, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że ktoś już wyżej zachwala deski kompozytowe więc się podpinam. Mam taki taras kompozytowy z dobretarasy.pl i to bez dachu, więc pada na niego i śnieg leży, a zero uszkodzeń. Co do dekoracji, to żonka wiosną jakieś rośliny w donicach sadzi no i meble wiklinowe wystawiamy, ale jesienią się to wszystko chowa bo by zmarniało.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2018, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A może kamień naturalny będzie dobrym pomysłem na wykończenie tarasu,co o tym sądzicie? Akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc, doradzić na forum. Zobaczcie na www.TomStone.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2018, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jest o taras pokryty kostką dekoracyjną bądź płytą tarasową to zdecydowanie mogę polecić Ci wybór środków z oferty Pozbruk, gdzie znajdziesz takie rozwiązania jak Nano, H-Plus, Uniwersal, czy Reduktor.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2018, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

No to tutaj mój poprzednik ma zdecydowanie rację, jeżeli chcesz go dobrze zabezpieczyć to te środki od Pozburk są przykładem jak dobrze dbać o elementy betonowe w ogrodzie i na tarasie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szukam opinii na temat szklanych zadaszeń tarasu Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert tar... Jeśli szukasz niezawodnego dostawcy elementów złącznych, który może zaoferować produkty odpowiadające najwyższym standardom, https://inoxa.pl może być odpowied...
  • Co na taras? Liczba postów: 704 Grupa: Ekspert tar... Interesuje mnie montaż desek tarasowych drewnianych. Jaką firmę możecie polecić? Zależy mi na fachowym doradztwie i szybkich terminach. Jak na razie znalazłam w...
  • Jakie lakierem pomalować drewniany taras? Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert tar... Nie jest to za bardzo mój obszar wiedzy. Raczej ciężko będzie mi w tym przypadku pomóc.
  • Markizy tarasowe Liczba postów: 205 Grupa: Ekspert tar... Markizy tarasowe rozważałem ale ostatecznie wybrałem jednak zadaszenie. Tu https://gardenspace.pl/zadaszenie-tarasu macie ofertę na takie nowoczesne i solidne,....
  • taras drewniany Liczba postów: 218 Grupa: Ekspert tar... Nawet jeśli już podjęliście decyzję o budowie tarasu w ogrodzie, warto skupić się na znalezieniu doświadczonego wykonawcy z bogatym portfolio projektów oraz zre...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 320

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >