Targi mieszkaniowe

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 lutego 2013, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej czy chodzicie na targi mieszkaniowe?co o nich uważacie?temat na czasie bo dzisiaj i jutro są w Krakowie,wiem, że opłaca się iść ze względu na Gant-a bo dają zniżki nawet 5 tys.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2013, 19:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Inni też dają różnego rodzaju rabaty i zniżki n atakich targach, dlatego warto na nich bywać, jak są organizowane:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2013, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

wiesz o jakiś innych rabatach?jakiej wielkości udzielają?jakie firmach?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2013, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

wiecie może kiedy będą jakieś targi mieszkaniowe w Katowicach?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2013, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

wiecie może kiedy będą jakieś targi mieszkaniowe w Katowicach?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2013, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam do poszukiwania mieszkań z rynku pierwotnego lub wtórnego także za pośrednictwem serwisu zapytanie.pl
Wchodząc w branżę nieruchomości bardzo szybko złożycie zapytanie ofertowe i jednym kliknięciem roześlecie do kilku lub kilkunastu deweloperów i biur nieruchomości.

www.zapytanie.pl - to nie tylko nieruchomości to także 11 innych branż.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2013, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam targi!! Ja osobiście nigdy nie uczestniczyłam w targach. Może dlatego, że nie miałam takiej potrzeby. Od miesiąca szukam mieszkania w Krakowie i pod namową kuzynki skusiłam się na pójście na targi wrześniowe przy ul.Centralnej. Wystawcy prezentowali super "targowe" okazje. Nawet niektórzy deweloperzy, których już w sierpniu odwiedzałam na terenie inwestycji proponowali na targach lepsze i korzystniejsze oferty. Zdecydowałam się na 2-pokojowe mieszkanie w Fajnym Domu. Mieszkanie będzie do odbioru dopiero w połowie przyszłego roku, ale jest na prawdę całkiem fajne, no i cena rewelacyjna. Cóż trzeba będzie się jeszcze pół roku z teściowa pomęczyć. Mieli co prawda mieszkania z poprzedniego etapu, ale to wyjątkowo mi się spodobało.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2013, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również polecam targi!! Wzięliśmy się porządnie z żoną za szukanie własnego M, ostatnio byliśmy na 2 edycjach targów w Warszawie. Pochodziliśmy od stoiska do stoiska, to wygodniejsze niż jazda po biurach sprzedaży no i najważniejsze - zgarnęliśmy kilka niezłych rabatów, więc jeśli szukacie nowych mieszkań w Warszawie - z ręką na sercu gorąco polecam wybranie się na targi ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2014, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ja z pracy czesto jezdze na takie - na ten rok juz prawie kalendarz mamy zamkniety ale moze macie jeszcze jakies propsy?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2014, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam mieszkania od jakiegoś czasu i chciałam iść na targi, ale trafiłam na http://targimieszkaniowe.net/ I stwierdziłam, że nie ma sensu jechać skoro mogę sobie przejrzeć oferty online. Interesuje mnie mieszkanie w Poznaniu a z tego co widzę jest w czym przebierać;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >