Tatuaże co o nich sądzicie?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 października 2017, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Od dłuższego czasu myślę o zrobieniu tatuażu, spodobały mi się prace Zuzi z Jah Love Tattoo (https://www.facebook.com/175337806225/photos/ ?tab=album&album_id=10153983895886226) właśnie myślałem o czymś oldschoolowym, ona ma wprawę z tego co widzę w takich wzorach. Wszystko niby ok, ale jednoczesnie trochę się obawiam, że po jakimś czasie będę żałować. Zwracam się tutaj do osób, której mają tatuaże, czy żałujecie swojej decyzji, czy jesteście zadowoleni mimo upływu lat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2017, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie się tatuaże podobają ale jakoś nie mam odwagi żeby samej pójść i zrobić sobie choćby mały.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2017, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mam nic przeciwko, ale pod warunkiem, że nie pokrywają całego ciała.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2017, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, to zdecydowanie szpeci i odejmuje uroku.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2018, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

niekoniecznie, jeśli idzie się idzie się do profesjnalnego salonu tattoo warszawa to można tak ozdobić ciało a nie oszpecić je. Tatuaże odpowiednio wykonane są piękne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2018, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam mam dwa, ale nieduże. Najważniejsze, żeby był dobrze wykonany.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2018, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

maroln nie ma się czego obawiać, jeśli czujesz, że chcesz taki tatuaż to idz za ciosem :) Jah Love Tattoo szczerze polecam! Ja akurat robiłam tatuaż u Adolfa bo jest styl pracy bardziej mi odpowiadał ale jeśli prace Zusi bardziej do Ciebie przemawiają to umów się do niej :) Moim zdaniem to najlepsze studio tattoo w mieście!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2018, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie przeszkadzają mi.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2018, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się podobają, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2018, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Tatuaż jest bardzo fajna opcją/ sposobem do wyrażania siebie. Trzeba tylko pamietać, ze musi być na prawdę przemyślany. Tym bardziej,że raczej zostaje on już na cały życie. Bardzo ważna jest pielęgnacja tatuażu http://blog.loveink.pl/dlaczego-warto-uzywac-naturalnych-kos metykow-do-tatuazu/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >