Telefonia internetowa

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

4 grudnia 2014, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej!

Co myślicie o korzystaniu z VoIP? Sama zastanawiam się na instalacją czegość takiego, ale nie mam pojęcia czy mi się to sprawdzi. Chcę zamówić darmowe demo z VoIP Gliwice, bo fajnie jest się przekonać w praktyce jak działa VoIP, w dodatku sama oferta wydaję mi się interesująca. Mieliście może już styczność z telefonią internetową? Możecie coś poradzić tutaj?

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2014, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej do nich zadzwonić. Chętnie dają testy (demo) bo wiedzą że VoIP dla niektórych jest "czarną magią". Też doradzą co i jak. W razie pomocy, pracuje tam b. kompetentny pan, który potrafi wyczajić problemy na odległość.

Już jestem rok z nimi i mogę polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2015, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wam plebis.eu tam kupicie telefon

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2015, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio przeglądałem ofertę http://www.spikon.pl/operator-voip/ i Jestem jak najbardziej za voip. Jeśli chcesz mieć telefonie internetową to się nawet nie zastanawiaj. sporo zaoszczędzisz. Telefonia komórkowa jest o wiele droższa. ja jestem zdania, ze nie ma co przepłacać.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2018, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że telefonia internetowa jest świetną opcją :) Jak ktoś nie wie o co chodzi, to na https://dzinga.com/pl/blog/cloud-technologies /voip-vs-business-phone/ jest naprawdę rzetelny artykuł o tym, czym się różni zwykły smartfon od telefonu VoIP. A to warto wiedzieć! Telefonia VoIP jest moim zdaniem dużo lepsza od tej tradycyjnej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2019, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Idealnym rozwiązaniem jest zakup usługi telefonii internetowej VoIP. www.esiptel.pl/co-to-jest-voip.html. Firma Univel to sprawdzony dostawca takoch usług. Posiadają duże doswiadczenie, dobre i sprawdzone narzędzie zapewniające rzetelne wykonywanie usług.

Ten post był edytowany przez dnia: 2 stycznia 2019, 19:31
Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2019, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

jak cenowo wygladają takie usługi w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2019, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie do pytania o naprawę iphona to ja polecam bardzo ich zarówno pod względem jakości jak i cen http://www.imaster.com.pl/ naprawdę warto im powierzyc wykonanie zlecenia bo zajmują się zarówno diagnostyką usterki jak i jej kompleksową naprawą, co dla mnie jest naprawdę bardzo istotne. Kolejna kwestia to terminy, nie dość że ich dotrzymują to jeszcze są bardzo ok

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2019, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Usługi tego typu gwarantuje też firma Super Voip, którą mogę każdemu polecić. Korzystamy u nas w firmie i zdecydowanie się na taką technologię to był strzał w dziesiątkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2019, 05:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Telefonia internetowa w firmie to obecnie najlepsze możliwe rozwiązanie. Z tego co się orientuje to bardzo dobrą ofertę ma ta firma na swoją centralę wirtualną pbx https://focustelecom.pl/focus-pbx/. Jak jeszcze nie znacie to koniecznie warto wypróbować wersji demo. Taka centrala daje ogromne możliwości, ułatwia i usprawnia obsługę klientów wszystkimi kanałami dostępu. Do obsługi jest potrzebny tylko komputer z dostępem do internetu i telefon. Albo aplikacja i słuchawki z mikrofonem. Sami pracownicy też docenią na pewno zmianę. W jednym miejscu będą mieć wszystkie informacje na temat sprawy klienta. I będą mogli nagrywać na dysku w chmurze wszystkie rozmowy, bez limitów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >