Telewizor 4k

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

29 stycznia 2016, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy waszym zdaniem warto inwestować w telewizor 4k? Na rynku jest dostępnych kilka fajnych modeli, np. Philipsa. Widziałam ostatnio taki TV u kolegi na imprezie i zrobił na mnie fajne wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2016, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

ale dobrej marki, i warto się zapoznać z parametrami, bo łatwo też dać się nabrać sprzedawcy w sklepie i potem jest kłopot i niespełnione oczekiwania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2016, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=marta.kotek]Czy waszym zdaniem warto inwestować w telewizor 4k? Na
rynku jest dostępnych kilka fajnych modeli, np. Philipsa.
Widziałam ostatnio taki TV u kolegi na imprezie i zrobił
na mnie fajne wrażenie.

Jak dla mnie technologia 4k jest super. Jeżeli masz do tego fajny odtwarzacz to możesz wtedy wykorzystać pełne właściwości telewizora. Przy wyborze zwróć też uwagę jakość obudowy, rodzaj matrycy. Z tego, co się orientuję to bardzo dobrą serią telewizorów jest philips oparty na androidzie, seria 7600. Kilku moich znajomych ma takie i chwalą sobie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2016, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kupić nie tylko z 4K, ale również z ambilightem. To dopiero robi wrażenie ;).

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2016, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Japon napisał: Polecam kupić nie tylko z 4K, ale również z ambilightem.
To dopiero robi wrażenie ;).


No tak, ambilight to rzeczywiście jest fajny dodatek. Sam bardzo lubię takie nowinki. Moim zdaniem rzecz super się sprawdza przy dobrej klasy kinie domowym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2016, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zawadowski napisał: Użytkownik Japon napisał: Polecam kupić nie tylko z 4K, ale
również z ambilightem.

To dopiero robi wrażenie ;).




No tak, ambilight to rzeczywiście jest fajny dodatek. Sam
bardzo lubię takie nowinki. Moim zdaniem rzecz super się
sprawdza przy dobrej klasy kinie domowym.


Dużo cali z ambilightem, a do tego porządne głośniki i poczujemy się jak w kinie :).

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2016, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

65pus7600/12 4k philips wymiata. Dla fana sportu i kina akcji telewizor idealny

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2016, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mario8 napisał: 65pus7600/12 4k philips wymiata. Dla fana sportu i kina
akcji telewizor idealny


Mój kolega ma właśnie philipsa takiego większego z ambilight, oglądałem u niego euro, teraz wczoraj konkurs rzutu młotem w RIO, to powiem, że obraz normalnie jakbym na stadionie siedział, a nie przed telewizorem.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2017, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak zależy komuś na dobrej jakości obrazie to warto wziąć pod uwagę telewizory oled tv. Ja mało co wiedziałem na ich temat, ale znalazłem artykuł www.spidersweb.pl/2017/06/samsung-qled-q8c.ht ml , z którego dowiedziałem się wiele ważnych rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2017, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie telewizor ma być po prostu praktyczny, ma mieć dobry obraz i dobry dźwięk. Tymi kryteriami się kierowałem podczas zakupu. W końcu postawiłem na Philips z Ambilight. Okazało się to bardzo fajnym rozwiązaniem, bo sprzęt gra już dłuższy czas bez kłopotów, a jakość oglądania jest naprawdę fajna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >