Tłuste włosy

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

13 października 2017, 19:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam długie włosy i niestety ciągle mi się przetłuszczają. Próbowałem wszystkich szamponów i nic. Pogodziłem się z tym iż muszę je myć codziennie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2017, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moją zmorą zawsze były rozdwajające się końce. Ale odkąd chodzę do fryzjera co 2 miesiące to mam spokój. Obok tego fryzjera działa jeszcze salon kosmetyczny , mają bardzo fajne kosmetyczki. Chodzę tam na regulację brwi i jestem zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 listopada 2017, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Na przetłuszczające się włosy tylko szampony ziołowe, a takim wypróbowanym przeze mnie jest szampon pokrzywowy. Stopniowo powstrzymał aktywność gruczołów łojowych sprawiając, że zamiast myć głowę codziennie, jak robiłem do tej pory, myję co trzy dni. A kupuję go w https://sklep.barwa.com.pl/ jest niedrogi i bardzo wydajny.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam, że w przypadku przetłuszczających się włosów to w zupełności powinny pomóc ziołowe szampony i płukanki.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie pomagają szampony dla dzieci.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2017, 07:37

Zgadzam sie: good 0 bad

no na przykład ale generalnie bardzo dobrze na takie włosy działają kosmetyki ziołowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2018, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy rozdwajających się końcach wystarczy je co jakis czas przycinać. Gorzej kiedy tracimy włosy w zbyt dużym tempie. Jednak nawet i wtedy jest wyjście z sytuacji - włosy clip in Możemy własne włosy zagęścić i muszę przyznać, że efekt może nas mile zaskoczyć. Rózna długość, kolorystyka w sporej palecie, włosy naturalne europejskie, z mozliwościa podkręcania. Jak dla mnie to jest genialne wyjście.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2019, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

może jeśli szampon ziołowy nie pomaga to lepiej zrobić sobie badania i wyjaśni się wtedy, co jest przyczyną nadmiernego przetłuszczania się włosów.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2019, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

tutaj znajdziesz szeroki wybór kosmetyki do włosów przetłuszczających się przed wszystkim dermokosmetyki apteczne, które z pewnością są bardziej skuteczne niż np. kosmetyki z drogerii

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2019, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam problem z tłustymi włosami, dlatego stosuję szampony ziołowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 20 Grupa: Trudne tema... Polecam zajrzeć na http://www.mieszkania.inter-bud.pl jeżeli szukacie własnego M. Deweloper oferuje sporo interesujących projektów, może coś wpadnie wam w oko.
  • nauka Liczba postów: 79 Grupa: Trudne tema... W artykule na temat wykorzystania technologii interaktywnych w edukacji omówiono różnice między monitorami a tablicami interaktywnymi, podkreślając ich zalety i...
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 227 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1651 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)
  • Hodowla królika Liczba postów: 12 Grupa: Trudne tema... Czy macie swoje ulubione sklepy zoologiczne?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 414

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >