Trampolina w ogrodzie

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 lipca 2011, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,

Chciałbym moim dzieciakom zakupić trampolinę i postawić ją w ogrodzie, ale że kompletnie się na tym nie znam zwracam się z tym pytaniem do Was.. Jaka ona powinna być? dodam że dzieci w wieku 3 i 6 lat powinna być z siatką czy to bez znaczenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2011, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

No jeżeli chodzi o trampolinę to jednak powinna mieć zabezpieczenie i do tego solidne, nigdy nie wiadomo co dzieciom strzeli do głowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2011, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej z siatką, inaczej bardzo łatwo z niej wypaść i nabawić się niepotrzebnych kontuzji

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2012, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla dzieciaków w tym wieku co ty masz to wyłącznie trampolina z siatką. Co więcej, najlepiej jakby była to siatka wewnętrzna. Ochroni to Twoje pociechy przez skakaniem po macie, pod którą są sprężyny. Masz tu przykład:


To ważne, jeśli myślisz o bezpiecznej zabawie. Wyczytałem o tym w tym sklepie sportowym, jest tam więcej opisane i warto się z tym zaznajomić. Link to trampolin ogrodowych, by było łatwiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2012, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajna sprawa głównie dla dzieci,rozrywka podczas słonecznych dni i wakacji. Dla starszych niekoniecznie się sprawdzi:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2012, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Spoko, spoko, nawet dla starszych pań może się sprawdzić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2013, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Też rozważamy zakup trampoliny, zaczyna się powoli robić cieplej i chcieliśmy aby nasze dziecko mogło się fajnie pobawić w ogrodzie. Skakanie na trampolinie to może być świetna zabawa i jednocześnie można dbać o dobrą kondycję fizyczną.
Co myślicie o takiej trampolinie?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2013, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Też rozważamy zakup trampoliny, zaczyna się powoli robić cieplej i chcieliśmy aby nasze dziecko mogło się fajnie pobawić w ogrodzie. Skakanie na trampolinie to może być świetna zabawa i jednocześnie można dbać o dobrą kondycję fizyczną.
Co myślicie o takiej trampolinie?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2013, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Długo rozwałażam zakup trampoliny, ponieważ bałam się, że "zagraci" cały ogród (a mój nie jest jakos specjalnie imponujący). Przegladałam oferty i w ostateczności kupiłam na Allegro kierowana pozytywnymi komentarzami jednego ze sprzedawcy. Później znalazłam też sklep online. Trampolina, która kupiłam to ta: http://sportbody.pl/trampolina-z-siatka-wewnetrzna-244cm-dra binka_p828
Polecam gorąco, bo nie dość, że jest to świetna zabawa, to jeszcze ćwiczenia mięśni całych nóg. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam każdemu! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2013, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Siema też zastanawiam się nad zakupem trampoliny ale większej 366 cm. Wszyscy tak je zachwalają że jest to taka rewelacja i atrakcja dla dzieci. Chyba poddam się temu wpływowi. Na razie pogoda nie zachęca do zakupu :P bo zima się robi ;) Ale chyba chłopaka się spodoba ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 312 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >