Transport za granicę

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

30 listopada 2017, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik adamkowa napisał: Najlepszy kurier w kraju to ten XXX. Bardzo szybko i tanio
dostarczają przesyłki. To sprawdzona firma, na pewno nie
zgubią przesyłki po drodze.


Ja znów ostatnio zacząłem z Bliskiej Paczki korzystać i nadaję przesyłki w punktach :) Tanie i wygodne!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2018, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdzoną firmą, która zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem towaru ponadgabarytowego do transportu za granicę jest www.s-wverpackung.pl Wiedzą jak odpowiednio zabezpieczyć towar i przygotować go do transportu. Są profesjonalną firmą, która zajmuje się transportem przemysłowym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2018, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat też mam trochę wiedzy w temacie transportu międzynarodowego więc z przyjemnością zarekomenduję firmę http://transmaster.pl/ , regularnie korzystam z ich usług, bo moja firma współpracuje z dostawcami z Francji i często sprowadzam od nich towar. Transmaster mnie jezcze nigdy nie zawiódł, przesyłki mam zawsze na czas, odpowiednio zabezpieczone i przewiezione z należyta ostrożnością.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2018, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto sprawdzić, czy firma logistyczna/transportowa wykorzystuje w swojej działalności nowoczesne rozwiązania logistyczne dla firm. Moim zdaniem to bardzo ważne, bo przekłada się na jakość realizowanej usługi.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2018, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak sądzę potrzebna byłaby tutaj porządna firma transportowa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2018, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od długiego już czasu pozostaje wierny specjalistom z www.net-cargo.pl. Mam zaufanie do tej firmy, która oferuje zintegrowane usługi w zakresie: transportu morskiego i lądowego, frachtu morskiego i obsługi celnej. Jej pracownicy to profesjonaliści z rozległą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Doskonale radzą sobie w każdej sytuacji, zapewniając bezpieczeństwo transportu. Tym samym zyskują ogromne oddanie zleceniodawcy. Polecam w każdym calu.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2018, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Większość przeowoźników ma opcje wysyłki za granicą. Tutaj https://www.szybkikurier.eu/sledzenie-przesylek-geis sobie zerknijcie na opcje jakie ma Geis. U nich wygodnie w każdym momencie można sledzić przesyłkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2018, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm szczerze mówiąc to nie słyszałem o tej firmie… A sam prowadzę naprawdę spory biznes, także coś tam na ten temat wiem :) W zakresie transportu międzynarodowego współpracuję z http://www.matlogistic.pl/oferta/transport-mi edzynarodowy/ i jest to naprawdę solidna oraz rzetelna firma. Zawsze służą fachowymi radami i mają naprawdę szeroki zakres usług- od dostaw just-in-time po procesy logistyki magazynowej. Od kilku lat korzystam z ich usług i bardzo sobie chwalę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat jeżeli chodzi o transport ponadgabarytowy lub przeprowadzkę, to warto zerknąć na
www.Transport-HDS24.pl zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2018, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się transportem międzynarodowym, to warto skorzystać z usług - http://adecon.pl/

Ten post był edytowany przez jerker dnia: 9 marca 2018, 12:02
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >