Trendy w 2022roku??

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

28 grudnia 2021, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobaczcie, jakie modne kolory były w 2021 roku, jeśli chodzi o ściany: https://wnetrza-ze-smakiem.pl/trendy-2019-wie my-jakie-kolory-beda-modne-w-przyszlym-roku-w-aranzacji-wnet rz i pomyślcie - co może być modnego w 2022 roku? Macie jakieś swoje przeczucia czy propozycje?
A tak w ogóle - to macie "modne" ściany w swoich domach, czy malujecie je tak,jak Wam się podoba?:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2021, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja raczej kieruję się własnym gustem. Staram się, żeby moje wnętrz były ponadczasowe, dlatego najnowsze trendy średnio mnie interesują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2021, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

hmm wg mnie fajnie poczytać o tym, co jest modne - zawsze to można czymś się zainspirować i coś fajnego przenieść do swojego wystroju. Wiadomo, niektóre "trendy" są całkowicie hmm "odjechane" i wg mnie przesadzone, ale są też różne ciekawe pomysły dla, nazwijmy to, przeciętnego Kowalskiego:)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2022, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Wam, że mi się bardzo podobają ściany w jednym pomieszczeniu pomalowane na różne kolory. Widziałem u znajomych niedawno - jedna ściana taki głęboki pomarańcz, a druga (ta przyległa do niej) - hmm głęboki, ciemny, niebieski kolor. Połączenie tych dwóch kolorów obok siebie - wyszło naprawdę oryginalnie. Do tego zasłony dobrze dobrane, poduszki na narożnik i fotel w kolorze niebieskiej ściany - razem tworzyło efekt WOW - serio.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2022, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj taka dyskoteka już chyba nie jest modna, co innego różne odcienie tego samego koloru we wnętrzu. https://www.decoroom.eu/blog/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2022, 07:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marek Salomon napisał: Powiem Wam, że mi się bardzo podobają ściany w jednym
pomieszczeniu pomalowane na różne kolory. Widziałem u
znajomych niedawno - jedna ściana taki głęboki
pomarańcz, a druga (ta przyległa do niej) - hmm głęboki,
ciemny, niebieski kolor. Połączenie tych dwóch kolorów
obok siebie - wyszło naprawdę oryginalnie. Do tego
zasłony dobrze dobrane, poduszki na narożnik i fotel w
kolorze niebieskiej ściany - razem tworzyło efekt WOW -
serio.


Przecież ja tak miałam w pokoju jako dziecko w latach 90... Trendsetterka, haha

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2022, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Modern classic cechuje przede wszystkim wytworna elegancja, świetna jakość i funkcjonalność. To właśnie dzięki temu, meble inspirowane tym stylem cieszą się tak wielkim zainteresowaniem.


__________________________
fotel w stylu modern classic

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2022, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Czerwony dla mnie to jest wielkie NIE. Ale za to beże i kolory ziemi to super pomysł, bardzo uniwersalne kolory, które będą pasować do wielu rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2022, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie są trendy, żeby urządzać domy, mieszkania, czy pomieszczenia biurowe tak, aby się nam po prostu dobrze w nich na co dzień przebywało. Nie ma tutaj żadnej wielkiej filozofii. Jak ktoś ci napisze albo powie, że masz tak urządzić dom, a Tobie to nie będzie pasowało, to co Ci z takich trendów? Ja urządzam sobie po swojemu. Nie zwracam uwagi na trendy, bo zazwyczaj moje gusta są z nimi rozbieżne. A trendy dość szybko się zmieniają. Jakbym tak za nimi podążała, to musiałabym robić co dwa lata remonty, a mnie na to najzwyczajniej w świecie nie stać.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2022, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do podłogi to ja poleciłabym na pewno jeszcze taki link https://quercus.co/promocje-podlogi/
Na pewno będziecie zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 295

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >