Tunel foliowy - odległość od granicy

« Powrót do grupy: Przepisy prawne

28 grudnia 2017, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry,
mam taki problem. Chcemy z mężem budować się na działce, która stoi obok sąsiada Sąsiad ma tunele i szklarnie. Z tego co widziałam na mapie zasadniczej - szklarnie są naniesione na mapkę, natomiast tunele nie. Szukałam informacji w internecie i tunele nie muszą być zgłoszone (chyba). Ale interesuje mnie, w jakiej odległości od granicy mogą one być umieszczone. Bo u sąsiada to jest około 0,5m od granicy. Prosiłabym o odpowiedź - jakie artykuły prawne to regulują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2018, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Det finns flera stora och kända omnibus online-shoppingwebbplatser som Michael Kors Väska Rea. Dessa webbplatser är alla väldigt lättillgängliga och praktiska, de erbjuder Mikael Kors Väska med alla olika märken, stilar, priser och de kan strida mot de flesta köpare.

(Läs källa: Michael Kors Plånbok,Michael Kors Väska Rea,Michael Kors Väska)

För tjejer som vill ha speciella, ikoniska och högkvalitativa väskor från sina favoritdesigners, är det mest direkta och effektiva sättet att hitta den nyaste, hetaste och mest speciella designen på deras officiella webbplatser.

(Läs källa: Sac Longchamp Femme,Sac Longchamp Pas Cher, Sac Longchamp Solde)

Det finns verkliga butiker som säljer kvällssäckar på alla ställen, till exempel varuhus, designerbutiker eller sändningsaffärer. Fördelarna med att köpa i en butik är att du kan känna påsar i alla storlekar, du kan se om färgen matchar din klänning, eller om väskans storlek och vikt passar dina behov.

(Läs källa: Michael Kors Bolsos,Bolsos Michael Kors Outlet,Bolsos Michael Kors Rebajas)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Spadek Gdańsk Liczba postów: 8 Grupa: Przepisy pr... Myślę, że jak najbardziej. Najlepiej w takich kwestiach zaufać osobom ze środowiska prawniczego. Z mojej strony mogę polecić fachowców z kancelarii https://www....
  • profesjonalne biuro rachunkowe Liczba postów: 94 Grupa: Przepisy pr... Dzięki za wszystkie polecenia :)
  • Porady Prawne Liczba postów: 151 Grupa: Przepisy pr... Jakiś czas temu szukałam dobrej kancelarii i trafiłam z polecenia do kancelarii https://www.kancelaria-walterowicz.pl/. Bardzo miło się zaskoczyłam ich profesjo...
  • wycinka drzew Liczba postów: 24 Grupa: Przepisy pr... Przy poszukiwaniach solidnej firmy do prac na wysokościach, zwłaszcza w zakresie takich prac, jak wycinka drzew kraków. Na pewno warto mieć na uwadze Ejas. Firm...
  • Otwór w ścianie nośnej przed otrzymaniem zezwoleni... Liczba postów: 10 Grupa: Przepisy pr... Niestety, wykonanie otworu w ścianie nośnej nie jest remontem lecz przebudową, tak więc wymagane jest pozwolenie na budowę. pozdrawiam i zapraszam do lektury P...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >