Tynk wewnętrzny - sposób nakładania

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

5 lipca 2017, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również polecam tynk maszynowy. Najszybsza i najlepsza opcja,a przy tym bardzo korzystna cenowo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2017, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Firmy robiące tynki maszynowe nie podejmą się robienia małych powierzchni. Ja od miesiąca nie mogę znaleźć wykonawcy do otynkowania 120 m2.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2017, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Tynkowanie nie jest problemem, trzeba mieć tylko odpowiedni sprzęt. Firma www.profil-tools.pl zajmuje się sprzedażą sprzętu do tynkowania. Są oficjalnym dystrybutorem mixer technology na całą Polskę. Polecam ich wszystkim osobom, które zajmują się tynkowaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2018, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno będziesz potrzebował odpowiedniej zaprawy tynkarskiej wysokiej jakości jeżeli chcesz by tynkowanie poszło sprawnie. Polecam wszystkim firmę www.sandberg.com.pl, która jest producentem zapraw budowlanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2018, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Aby tynk gipsowy lub cementowo-wapienny był wykonany w sposób prawidłowy, należy zadbać o odpowiednie przygotowanie podłoża. Musi być ono suche, stabilne, bez odpadających fragmentów, oczyszczone i zagruntowane. Rekomenduję wykorzystanie polimerowego gruntu ACRYL-PUTZ® GU 40, który wnika w strukturę ściany, wzmacnia ją, sprawia, że jest bardziej przyczepna i mniej chłonna. Dzięki odpowiedniemu gruntowaniu, tynk dokładnie „przywiera” do ściany i nie ma ryzyka jego odpadnięcia.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2018, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że po co sobie utrudniać życie. Jednak warto jest zainwestować w agregat tynkarski. Można zawsze go wynająć. Ja tak zrobiłem. Podobnie z agregatem przeznaczonym do malowania. ta firma ma bardzo dobry sprzęt http://www.pagat.com.pl/wypozyczalnia-agregat ow-szczecin/ zarówno pod względem cen, jak i jakości. Bardzo dobre warunki wynajmu

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

My new blog project
crossdressing feminization stories needed babysitter little boys in panties
http://sissies.purplesphere.in/?post.johana
forced in panties seeds for growing long maid dress lesbian and gays guys wear bras bird cage sale babydoll nightie commodore hotel cape town

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2018, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną gładzią tynkarską. Od siebie mogę wam polecić firmę www.testpol.com.pl, która jest producentem gipsów budowlanych. Ich produkty mają bardzo dobre właściwości.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2018, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik e-Rzecznik Śnieżka napisał: Szanowni Państwo,

Aby tynk gipsowy lub cementowo-wapienny był wykonany w
sposób prawidłowy, należy zadbać o odpowiednie
przygotowanie podłoża. Musi być ono suche, stabilne, bez
odpadających fragmentów, oczyszczone i zagruntowane.
Rekomenduję wykorzystanie polimerowego gruntu ACRYL-PUTZ®
GU 40, który wnika w strukturę ściany, wzmacnia ją,
sprawia, że jest bardziej przyczepna i mniej chłonna.
Dzięki odpowiedniemu gruntowaniu, tynk dokładnie
„przywiera” do ściany i nie ma ryzyka jego
odpadnięcia.



Pozdrawiam serdecznie,

E-rzecznik FFiL Śnieżka


ERZ – mam spartolone tynki cementowo-wapienne. Chciałbym to jakoś ucywilizować, np. nałożyć gładź. Chcę żeby było gładko i teraz tak: szlifować takie tynki? Czym gruntować i czym malować na podkład?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2022, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko, co Ci potrzebne do tynkowania ścian znajdziesz w firmie TECTOR z Głogowa. To jest sklep typowo tynkarski. Korzystałem z niego, gdy się budowałem. Podstawowymi narzędziami co mogłem zrobić, to zrobiłem i dobrze mi się nimi pracowało, jednak większość ścian miałem wykończonych przez fachowców z tej firmy z użyciem agregatów. Wszystko poszło sprawnie, precyzyjnie i w dobrej cenie. Dam wam link do oferty https://www.skleptynkarski.pl/uslugi/uslugi-b udowlane Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...
  • Jakie pustaki? Liczba postów: 131 Grupa: Stawiamy śc... Dla planowanej w Olsztynie szukam niezawodnej firmy do wywozu gruzu, która mogłaby sprostać wymaganiom projektu komercyjnego. Czy firma Zamów-Kontener https://z...
  • Fototapety i inne. Liczba postów: 1193 Grupa: Stawiamy śc... Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Jeżeli szukacie inspiracji do aranżacji Waszych wnętrz, to zdecydowani...
  • Wilgoć w ścianach Liczba postów: 4 Grupa: Stawiamy śc... Wilgoć na ścianach to poważny problem, którego nie powinniśmy bagatelizować. Im wcześniej wykryty - tym szybciej można z nim zawalczyć. Trzeba jednak znaleźć pr...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >