Tynki maszynowe gipsowe

« Powrót do artykułu: Tynki maszynowe gipsowe | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

11 lutego 2012, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam świetnego wykonawcę tynków maszynowych gipsowych: www.maszynowetynki.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2015, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Tynki gipsowe maszynowe to super roziwązanie, udało mi sie o tym przekonać, bo na takie wlasnei sie zdecydowałem u siebie w domu, wykonywala mi je firma http://firma-tynk.com/ .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2015, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie dziś tynki cementowo-wapienne w budynkach jednorodzinnych to stara technologia, ale wciąż spotykana.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2015, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry tynk gipsowy jest ok. W zasadzie nie ma innej alternatywy. W nowym budownictwie i w starym – kwestia doboru ekipy oraz sprzętu.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2015, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie sporo osób, głównie z powodu niewiedzy robi tynki cementowo-wapienne, a potem kładzie gips – co jest moim zdaniem też stratą czasu i pieniędzy. Lepsza firma z porządnym agregatem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2015, 07:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Ja mam ściany zrobione tynkiem maszynowym gipsowym, który robiła firma Tynk. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż robienie gładzi – ściana praktycznie gotowa pod malowanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2015, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobra firma właśnie powinna kupić dobry materiał, stosować dobry agregat i robić precyzyjnie. Jak wejdzie kilka osób na jedno pomieszczenie to robota na pewno będzie dobrze zrobiona.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2015, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Po dobrze wykonanym tynku gipsowym nie trzeba nakładać gładzi. Tu masz rację – wiele czynników się składa na dobry tynk: materiał, fachowiec, przygotowanie podłoża no i wykonanie. Dobra firma tynkarska teraz w cenie jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2015, 19:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam tą firmę w kwestii elewacji:
http://www.styroplast.pl/produkt

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2015, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

W firmie mojego ojca doskonale sprawdza się agragat malarski graco - jest łatwy w obsłudze, prosty do serwisowania, wiele zależy tez o pistoletu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 342

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >