Tynkowanie, malowanie, czyszczenie – jak przygotować się do remontu w 4 krokach

« Powrót do artykułu: Tynkowanie, malowanie, czyszczenie – jak... | « Powrót do grupy: Wnętrza

12 stycznia 2019, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do gładzi właśnie to polecam nie kupować tego, co najtańsze, bo od razu przekłada się to na efekt i cięższą pracę. Ze swojej strony mogę zarekomendować gładź Acryl Putz st10. Łatwo się nakłada, nie rozwarstwia się, nie ma kłopotów ze szlifowaniem. Jak się do tego dobra dobrą farbkę, wnętrza będą super

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jakie fronty kuchenne wybrać? Liczba postów: 65 Grupa: Wnętrza Ja skorzystałam z usługi firmy zajmującej się projektowaniem mebli Wiór Płyt z Wyszkowa. Przyjechali zrobili darmowy pomiar. Jeżeli chodzi o fronty to wybrałam....
  • Sypialnia w salonie - jak ją urządzić? Liczba postów: 4 Grupa: Wnętrza A jakie wybierałyście dekorację do pokoju dziecka ? ja znalazłam bardzo fajne tapety, obrazy z postaciami z bajek z tej strony www.krainabarw.pl. Kupiłam mojej....
  • Jak zabezpieczyć drogocenne przedmioty w domu? Liczba postów: 136 Grupa: Wnętrza Tez jestem zdania, że sejf jest w domu potrzebny. Mój syn też kupił sejf od firmy https://www.konsmetal24.pl/ i jego cenne rzeczy w domu są bezpieczne.
  • Remont łazienki: stelaże podtynkowe - jak zamontow... Liczba postów: 4 Grupa: Wnętrza Pamiętaj również o doborze odpowiedniej hydroizolacji do wykorzystania na powierzchnie wewnętrzne czyli m.in w łazience można zastosować hydroizolację WB Duo Fl...
  • Jak dobrze wybrać telewizor? Liczba postów: 4 Grupa: Wnętrza Myślę, że przede wszystkim powinien mieć odpowiedni stosunek jakości do ceny, natomiast ze swojej strony polecam również zwrócić uwagę na ofertę producenta Mant...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18698 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 370

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >