UWAGA na OSZUSTA "Budwir" Michał Wirowski Pleszew

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

6 września 2010, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie traktujcie tego jako spam. Uważam że powinniście utworzyć osobne forum by każdy mógł dodać opinię o ankietę o wykonawcy wg schematu, który podaję, tak by roboty google łapały nazwę firmy gdy ktoś wrzuca nazwę w wyszukiwarkę...ale do rzeczy.

Oszust. Firma podjęła się wykonania remontu. Zakres robót dość szeroki, ale żaden punkt nie został zrealizowany w 100%. Może i nie utopiłem kasy, ale szukanie nowej firmy plus najem innego mieszkania, tylko dlatego, ze Pan Michał się ulotnił i nie odbierał telefonu przez 5 dni to spora strata.

Wiele do życzenia pozostawia jakość i fachowowść firmy. Poziom amatorski to dla nich wyzwanie.

Mam nadzieję, że nikt nie zdecyduje się więcej na usługi tego człowieka. Ostrzegam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2010, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam i potwierdzam!

Ode mnie też wziął zlecenie. Nie dokończył, ukradł sprzęt i nie pokazał się w pracy. Telefonów nie odbiera.

Za plecami zleceniodawcy dogaduje się z generalnym inwestorem - krętacz.

Jego pracowników pobito za handel narkotykami.

Jakość wykonania i szybkość - bez komentarza. Tragedia, masakra i żenada.

Jak ktos ma zamiar wtopić na budowie to polecam BUDWIR.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2011, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Sopel!
Jak chcesz info nt Tej firmy itp., to daj znać. Sąd przyznał mi rację, więc też masz szanse. Jak będzie trzeba to mogę w czymś pomóc. Oszukał nas mniej więcej w tym samym czasie, więc może jakies fakty się pokrywają. Pisz bogulo[małpka]op.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2018, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

również nie polecam tego gościa , pseudo firma . Nic z zleconych prac nie jest wykonana prawidłowo, odradzam każdemu

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2018, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

NIE POLECAM !!!


brak profesjonalizmu, naciagać i krętacz
działanosc związana z budownictwem to wielka pomyłka w jego wykonaniu
z dala od takich ludzi !!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2018, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

JA Polecam !!!
Jestem zadowolona z wykonania wykończenia domu i wykonania elewacji budynku wykonanie czyste szybkie profesjonalne podejście do sprawy super kontakt z klientem!! Termin realizacji dotrzymany polecam !!! I pozdrawiam Pana Michała !!!

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2019, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

nie polecam firmy nikomu zero pojecioa o budowlance elewacja pomalowana okropnie nie domalowane pomimo duzej ilosci zuzytej foli to wszedzie brud nie szlo doszorowac .nie polecam nie polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2020, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie polecam wręcz odradzam.Złodzieje, naciągacz. Zerowe pojęcie na temat wykonywanych prac. Zatrudnienie tego pana To mój życiowy błąd.Odradzam jakiekolwiek współprace z tym człowiekiem!!!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2023, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie polecam zdecydowanie!
- amatorszczyzna i brak profesjonalizmu, wykorzystanie zaufania i dobroduszności starszej osoby (klientki)
- niepoważne traktowanie klientki przez właściciela firmy
- brak nadzoru właściciela nad swoimi pracownikami
- niedokładnie pomalowana elewacja
- po zainkasowaniu pieniędzy brak kontaktu z właścicielem pomimo wielokrotnych prób dodzwonienia się; celowe nieodbieranie telefonów od klienta i brak możliwości zgłoszenia reklamacji
- pozostawione niedokończone drobne prace wykończeniowe pomimo wcześniejszej umowy i licznych zapewnień, a przez to narażenie starszej osoby na niebezpieczne sytuacje zagrażające zdrowiu i życiu
- konieczność korzystania z różnych numerów telefonów, aby właściciel w końcu odebrał;
wtedy ponowne lawirowanie i podawanie fałszywych terminów wywiązania się z umowy
Właściciel pomimo pierwszego dobrego wrażenia okazał się cwaniakiem i osobą niekompetentną oraz niegodną zaufania, zachowującą się infantylnie, słabo znającą się na pracach budowlanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • prace na wysokości Liczba postów: 51 Grupa: Firmy budow... Jeżeli interesują Cię usługi wysokościowe, sprawdź pełną ofertę firmy pod tym adresem: https://alpinizmprzemyslowy.pl/uslugi-wy sokosciowe-oferta/ Znajdziesz ta...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 61 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie z https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-kielce/ jest niezwykle istotnym narzędziem dla firm remontowych, które chcą skutecznie dotrzeć do swo...
  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >