Ubezpieczenie mieszkania , gdzie tanio?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

5 maja 2014, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

I fajnie jakby się to dało połączyć z ubezpieczeniem auta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2014, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Na kalkulatorze sobie przelicz http://cuk.pl/dom_i_mieszkanie
Porównuje oferty 20 firm ubezpieczeniowych

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2014, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Niezły ten kalkulator,ale z tego co widzę to porównuje oferty 30 towarzystw.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2014, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A kupowaliście może w Cuk ubezpieczenie przez internet? bo widzę że jest taka opcja, a zawsze stacjonarnie wszystko załatwialiśmy.Sprawnie to funkcjonuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2014, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się kończy polisa za niecałe dwa miesiące. W tamtym roku załatwialiśmy wszystko stacjonarnie w Cuk, ale jeśli jest taka opcja że można zamówić u nich ubezpieczenie online to myślę że warto skorzystać. Zawsze to spora oszczędność czasu i pieniędzy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2014, 22:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ubezpieczenia opłaca się brać w pakiecie, to zawsze taniej wychodzi niż kupowanie każdej polisy osobno.Ja mam tak wykupione ubezpieczenie samochodu i domu. A CUK to multiagencja więc ceny mają atrakcyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2015, 07:19

Zgadzam sie: good 0 bad

z tymi kalkulatorami to trzeba uważać, bo ja ostatnio coś tam chyba zle wpisałam i pokazało mi ciekawe oferrty, a jak pozniej jakis konsulatnt do mnie zadzwonił to okazało się ze oferta zupełnie inaczej się przedstawia. Podziekowałam więc i wybrałam się do agenta ubezpieczeniowego z http://www.helios-ahu.pl/ i z nim wspolnie znalezliśmy odpowiednią ofertę dl amnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2022, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: KaMi napisał: A kupowaliście może w Cuk ubezpieczenie przez internet? bo
widzę że jest taka opcja, a zawsze stacjonarnie wszystko
załatwialiśmy.Sprawnie to funkcjonuje?



Tak. Kupowałam także ubezpieczenie OPC, tu możesz sprawdzić, jakie wybrać: https://www.firmyw1miejscu.pl/jakie-ocp-na-bu sa/

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Przechowywanie dokumentów w formie papierowej jest stosunkowo trudne, dlatego coraz więcej firm decyduje się na cyfryzację. Jak do tego podejść, by wszystko pos...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >