Ubezpieczenie mieszkania - mądra decyzja

« Powrót do artykułu: Ubezpieczenie mieszkania - mądra decyzja | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

25 października 2015, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Rdee napisał: Tak jak już wspominałem w innym temacie
ubezpieczeniowym,jak się porównuje oferty można sporo
zaoszczędzić.Ja do tego wykorzystuję kalkulator cuk.

muszę rzucić okiem, może w końcu wyjdzie mi mniej do płacenia.Najbardziej to pasowałby mi jakiś pakiet dom i auto

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2015, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

To jak ja brałem kredyt i potem ubezpieczenie to byłem u doradcy w multi sferze: http://www.multisfera.pl/ właśnie sam dobrze nie orientowałem się w tych wszystkich ofertach, a kontakt dostałem od znajomej. Decyzja była opłacalna, bo udało mi się wybrać oferty, które naprawdę są fajne i dopasowane do moich preferencji i możliwości finansowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2015, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: pakiety napisał: O pakietach masz tu http://cuk.pl/samochod/pakiet_oc_i_ac
młodemu kierowcy też opłaca się taki pakiet wykupić? czy to raczej oferta dla starszych stażem?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2015, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

W pakietach zawsze bardziej opłaca się brać niż osobno. Tylko, jeśli idzie o ac, trzeba szukać takiego z formułą all risks, żeby potem, w razie czego, ubezpieczyciel nie kręcił nosem przy wypłacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2015, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Brikin napisał: W pakietach zawsze bardziej opłaca się brać niż osobno.
Tylko, jeśli idzie o ac, trzeba szukać takiego z formułą
all risks, żeby potem, w razie czego, ubezpieczyciel nie
kręcił nosem przy wypłacie.


To po to jest właśnie doradca, taki jak http://www.multisfera.pl/ który Ci doradzi, jaki rodzaj ubezpieczenia jest faktycznie adekwatny do tego, co potrzebujesz. Przyznasz, że samemu bardzo ciężko jest wybrać najlepszą opcję i łatwo popełnić błąd, za który się potem sporo i słono płaci.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2015, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik geruu napisał: Użytkownik Brikin napisał: W pakietach zawsze bardziej opłaca się
brać niż osobno.

Tylko, jeśli idzie o ac, trzeba szukać takiego z
formułą

all risks, żeby potem, w razie czego, ubezpieczyciel nie

kręcił nosem przy wypłacie.




To po to jest właśnie doradca, taki jak http://www.multisfera.pl/ który Ci
doradzi, jaki rodzaj ubezpieczenia jest faktycznie adekwatny
do tego, co potrzebujesz. Przyznasz, że samemu bardzo
ciężko jest wybrać najlepszą opcję i łatwo popełnić
błąd, za który się potem sporo i słono płaci.


Bardzo dobrze napisane. Ja też popieram taką drogę, żeby się spotkać z agentem ubezpieczeniowym, który jest w stanie zaproponować dobry produkt. Przejrzałem sobie tę ofertę Multi Sfery, jest ok, podoba mi się. Właśnie jakbym ubezpieczał nieruchomość to skorzystałbym z pomocy takiej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2016, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze w jakiejś multiagencji zapytać jak właśnie w CUK. Lepiej mieć większy wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lutego 2016, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem to oni mają polisy ponad 30 ubezpieczycieli.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2016, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja cuk kojarzę bo tam auto ubezpieczałem, mieszkania jeszcze nie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2016, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ubezpieczenie mieszkania czy też domu to szalenie ważna decyzja. Moim zdaniem jest to jedna z tych rzeczy na ktorych nie warto oszczędzać. Chytry dwa razy traci i może nam się udać, nic nam się nie stanie, ale jeśli kolokwialnie mówiąc przyoszczędzimy na samym ubezpieczeniu to w przypadku tragedii może być... tragedia.
Swego czasu czytałem trochę o ubezpieczeniach, wiele firm ma podobne oferty, więc można wybrać prawie dowolną firmę. Jednakowoż ja ze swojej strony polecam Liberty Ubezpieczenia, ubezpieczyłem u nich mieszkanie, śpię spokojniej dzięki temu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >