Uczelnie Łódź

« Powrót do grupy: Trudne tematy

21 października 2018, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka jest Wasza opinia na temat publicznych uczelni wyższych w Łodzi?
Chcę rozpocząć studia i chętnie się dowiem jak to wszystko wygląda i którą szkołę najpierw jest najlepiej sprawdzić zanim złoży się papiery.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2018, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkoły publiczne są naprawdę w porządku. Jak chcesz poznać opinię studentów to wejdź tutaj http://www.uczelnie.pl/miasto/lodz/publiczne/
Wiem, że panuje nadal takie przeświadczenie, że za coś dobrej jakości trzeba odpowiednio zapłacić ale w kwestii szkół się to nie sprawdza. Szkoła publiczna jest równie dobra jak każda prywatna. Teraz tylko musisz znaleźć uczelnię, która oferuje Twój kierunek i działać dalej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2019, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważna jest też kwestia bezpieczeństwa w szkole i tego czy dzieci są ubezpieczane przez placówkę. Niestety nie jest obowiązkowe więc ja co roku ubezpieczam moje dziecko. Zbyt wiele się dzieje w szkołach żeby odpuścić ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2019, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W Łodzi naprawdę jest bardzo dużo uczelni.Każdy wybierze taką uczelnię jaką będzie chciał.

____________________________________________________
kroplówki witaminowe Gdynia

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2020, 06:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co oprócz uczelni możesz też wziąć pod uwagę szkoły policealne.
Zerknij sobie tu https://asedukacja.pl/ i zobacz jak duży wybór kierunków masz do wyboru.
Ja uważam, że to całkiem dobre rozwiązanie dla każdego kto może jeszcze nie wie co chce studiować albo po prostu nie chce studiować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 125

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >