Układanie nawierzchni brukowych- montaż obrzeży

« Powrót do artykułu: Układanie nawierzchni brukowych- montaż obrzeży | « Powrót do grupy: Ogród i działka

29 maja 2014, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Kostkę brukową na podjeździe kładł mi specjalista, ja natomiast chciałbym wyłożyć taki mniejszy kawałek przy ogródku. Zastanawiam sie właśnie jakby zrobić te palisady, bo i z tym chciałbym się zmierzyć. Już wszystkie sprzęty mam, kostkę z bruk betu zamówiłem, jestem gotów i mam mnóstwo zapału, tylko boję się żebym krzywo czegoś nie położył.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2014, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Tzn. taką pracę najlepiej zostawić fachowcom, samemu można się zdziwić, bo to nie jest łatwa sprawa. U mnie kładli palisadę Nosalit i chwile im z tym zeszło, ale warto było czekać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2014, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem za tym, żeby samu nie kłaść kostki, nie rozumiem czemu nie poprosiłeś tamtego faceta, żeby ci przy okazji ułożył też ten mały kawałek. Nie wiem, może spróbuj tutaj popytać http://www.kostka-ditrich.pl/, skoro to mały kawałek, to zapewne dużo cię to nie wyjdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2018, 19:30

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam problem z wyborem producenta kraęzników. rozsadna wydaje sie ich oferta: www.jbm-katowice.pl... mógłby ktoś zerknąć i mi powiedzieć czy warto?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2018, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Czesc. zna ktoś z was firme www.jbm-katowice.pl? jakie macie zdanie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 310

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >