Umywalka nablatowa

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 lutego 2015, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedługo zaczynam urządzać łazienkę i chyba zdecyduję się na umywalkę
stawianą na blacie (najprawdopodobniej z Koła). Dotychczas miałam taką
tradycyjną i zastanawiam się, czy taka nablatowa jest poręczna w użyciu.
Podzielcie się opiniami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2015, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od modelu. Ważne, aby nie wybierać umywalki wysokiej, bo będzie problem po prostu z myciem rąk. Są takie modele niższe, one są po prostu praktyczniejsze. Zajrzyj sobie do www.instalacjeceramika.mazowsze.pl – tam mają takie umywalki. A tak poza tym – nie lepsza będzie wpuszczana w blat?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2015, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli z Koła to polecam Ci umywalkę Ovum. Ciekawy design łączy się z
funkcjonalnością. Jest ozdobą łazienki. Projekt Antonio Citterio, polskie
wykonanie i na szczęście polska cena....czego chcieć więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2016, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam właśnie taka umywalka nablatowa i szczerze powiem, że nie zamieniłbym się już na żadną inną. Ta jest mega praktyczna.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdźcie umywalki z powłoka maxi clean, dzięki której nie potrzeba będzie uzywać chemii, aby utrzymać ją w czystości,/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2016, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego umywalka nablatowa miałaby być nieporęczna w użyciu? Wytłumacz bo niestety ale nie bardzo rozumiem o co chodzi. Akurat takie modele mają to do siebie, że są bardzo ładne i stylowe więc moim zdaniem można się nad nimi zastanowić jako nad umywalką do łazienki.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2016, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi marzy się ostatnio umywalka w nowoczesnym wydaniu, najlepiej z odpływem liniowym. Długo szukałam takiej która mi się spodoba, w dodatku w dość nietypowym rozmiarze ze względu na moją małą łazienkę. Znalazłam firmę LUXUM i z tego co widziałam cieszą się bardzo dobrą opinią. Sama umywalka jest przepiękna... Co o niej myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

wygląda bardzo oryginalnie, jednak jestem zwolennikiem klasyki.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2016, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wole jak umywalka stoi pewnie na ziemi, bardziej mi się to podoba :) Tutaj jeszcze kombinacja z blatem itp. Ew. jeszcze umywalka wisząca dla mnie wchodzi w grę.

Ten post był edytowany przez Atena dnia: 17 października 2016, 11:40
Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2016, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie umywalki są świetne tylko trzeba uważać żeby nie zatkać odpływu, bo będzie ciężko go odetkać. Tutaj jest ciekawy artykuł na ten temat: http://mpi.com.pl/blog/2016/10/10/czego-nie-wrzucac-do-odply wu/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >