Umywalka z szafką czy bez? Łazienka

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

14 marca 2018, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dylemat jaką wybrać umywalkę, z szafką czy bez, jakie rozwiązanie jest lepsze? co sądzicie? proszę o jakieś opinie jak to jest u was w łazienkach :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2018, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co wolisz, szafka na pewno ma bardzo praktyczne zastosowanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2018, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

ja preferuje umywalkę z szafką ze względu na to, że sporo rzeczy można schować ale do tego dochodzi też kwestia designu, wydaje mi się, że z szafką dużo lepiej wygląda

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2018, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram poprzednika, kup lepiej umywalkę z szafką, jest praktyczniejsza i wszystko od razu masz wtedy pod ręką. Zobacz takie umywalki w Lazienka Plus - są dość niedrogie. Moim zdaniem nie ma co kupować osobno umywalki i szafki.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2018, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do domu kupowałem całą armaturę w http://pieknolazienek.pl/ - najlepiej jest wszystko kupować w jednym miejscu bo można na miejscu wszystko do siebie dopasować i ja tam zrobiłem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2018, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Z szafką moim zdaniem. Zobacz tu https://www.lazienkaplus.pl/ największy sklep internetowy z meblami łazienkowymi. Mam stąd umywalkę z szafką i jest to super rozwiązanie, praktyczne a i wygląda to też nieźle

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2018, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Z szafką jest o wiele bardziej funkcjonalna.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2018, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie bardziej polecam z szafką. Jeżeli dasz bez to zmarnujesz miejsce a tak to zawsze będziesz mieć dodatkową szafką która może się czasami przydać. Ja zamówiłem sobie fajną szafkę z tej strony https://marketmeblowy.pl/Produkt/Mat-kolory-szafka-kuchenna- fem-zl80-na-zlewozmywak-2681 . Nie dość że jest praktyczna to jeszcze świetnie przyozdabia kuchnię lub łazienkę ;).

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2018, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolega wyżej ma sporo racji.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2019, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście preferuję umywalkę z szafką. Jest to o wiele bardziej praktyczne rozwiązanie. Długi czas nie mogłem znaleźć wymarzonej. Umywalka na wymiar spełniła moje oczekiwania, samodzielnie dobrałem kształt blatu oraz wielkość misy. W połączeniu z funkcjonalną szafką - wygląda naprawdę niezwykle. W szafce trzymam większość potrzebnych kosmetyków oraz chemię do czyszczenia. Wszystko mam schowane, a nie na wierzchu - preferuję ten sposób.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >