Uniwersalna i oryginalna dieta

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

29 czerwca 2022, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdą dietę warto uzupełnić o dobrze dobrane witaminy. Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem https://www.bonitas.com.pl/witamina-d/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2022, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda takie kwestie w naszym życiu są ważne i ja również jestem zdania, że niezwykle istotną kwestią jest to aby wiedzieć jaki catering dietetyczny wybrać. W moim przypadku wybór od razu padł na https://dziewiataplaneta.pl/ więc nie pozostaje mi nic innego jak oczywiście polecić każdemu tą opcję.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2022, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w diecie nie może zabraknąć pokrzywy, uważam, że ma na mnie doskonały wpływ.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2023, 03:58

Zgadzam sie: good 0 bad

RAMENBET https://azino777-zoom.ru

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2023, 01:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Shop Home Plans And DIY. 45x57 A-Frame Cabin Plans 4 Bedrooms, 2 Half Baths Architecture Build Plans with 1758SF of Living Area Blueprint, Build Architectural Plans Blueprint, 209 pages of detailed information and instructions Downloadable PDF

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Ten post był edytowany przez lula dnia: 4 stycznia 2024, 17:51
Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2024, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

A stosujecie jakieś diety czy jecie intuicyjnie?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2024, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No to ja znalazłam właśnie dietę pudełkową w rozsądnej cenie. Dokładnie mam tutaj na myśli catering dietetyczny wejherowo Fit Kalorie, który oferuje dietetyczne posiłki w najróżniejszych wariantach. Jak chodzi o mnie to chcę na nich postawić, ponieważ cieszą się pozytywnymi opiniami. Myślę, że godni zaufania.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2024, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dieta to jedno i z pewnością warto zdrowo się odżywiać, jednak każdy dietetyk powie, że warto dodać podczas odchudzania aktywność fizyczną. Z tego powodu wydaje mi się że przy odchudzaniu warto wesprzeć się doświadczeniem takich osób jak na przykład Patrycja Zahorska Ruch i odpowiednia dieta to może być klucz do sukcesu.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2024, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na coś takiego jak dieta ketogeniczna. Sporo kontrowersji, ale efekty zwykle są. Pytanie na jak długo?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 382

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >