Uniwersalna i oryginalna dieta

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5

29 czerwca 2020, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednia dieta może i pomaga ale nie daje według mnie satysfakcjonujących rezultatów. Zawsze może wystąpić efekt jojo. Ja wolę dodatkowo nosić jeszcze bieliznę antycellulitową i korygująca z orirose. Kupuję najczęściej tutaj http://orirose.pl/ bo wiem ,że materiał z którego wykonują bieliznę jest przyjazny skórze i wytrzymały na pranie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2020, 11:17

Diety nie dobiera się pod względem uniwersalności czy oryginalności, tylko musi być dostosowana do indywidualnych problemów z wagą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

wczoraj, 09:42

Nie ma diet uniwersalnych, metabolizm każdego z nas się różni, dlatego dieta powinna być dobierana indywidualnie. Razem z dietą warto zadbać też o suplementację https://www.bodypak.pl/pl/kreatyny/1832-trec- cm3-powder-500-g.html, która pozwoli uzupełnić dietę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Co sądzicie o Self Storage? Liczba postów: 102 Grupa: Trudne tema... Ja właśnie szukam powierzchnie magazynowe w Poznaniu na wynajem, może nawet niedaleko Poznania, gdzieś w okolicach. Szykuje mi się przenoszenie biura i chciałby...
  • Reklama w XXI wieku Liczba postów: 145 Grupa: Trudne tema... Pracuję w agencjach reklamowych od 20 lat. Reklama już dawno zniknęła w Internecie i pojawiają się nowe strategie. Jednak wszystko nie jest proste, jeśli chodzi...
  • Fotelik samochodowy dla dziecka Liczba postów: 45 Grupa: Trudne tema... Fotelik daje dziecku największe bezpieczeństwo, ale wiadomo, że starszak bardzo często już nie chce w nim jeździć. Niedawno dowiedziałam się o tym adapterze do....
  • Potrzebny adwokat Liczba postów: 222 Grupa: Trudne tema... No i widzicie, tylu jest adwokatów i prawników, a jak przychodzi co do czego, to nie wiadomo kogo wybrać.
  • Tłuste włosy Liczba postów: 136 Grupa: Trudne tema... Naprawdę sprawdza się szampon ziołowy, zwłaszcza z pokrywy. Spróbujcie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15797 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 122

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >