Uniwersalne, wytrzymałe, nowoczesne i designerskie – takie są kostki i płyty betonowe.

« Powrót do artykułu: Uniwersalne, wytrzymałe, nowoczesne i designerskie... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

3 maja 2020, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś chce poszerzyć swoją wiedzę na temat nawierzchni, polecam Poradnik na stronach Buszremu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2020, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem im bardziej nowoczesne tym lepiej wyglądają. Mnie się podobały takie betonowe ogrodzenia jakie znalazłam w Kost-Bet i będziemy się na nie decydować. Byliśmy najpierw u nich, oglądaliśmy ich wystawę i już później w innych salonach sprzedażowych nam się nic nie podobało. Szukamy ogrodzenia i kostki w podobnym stylu. Takie betonowe, jasne i minimalistyczne. Właśnie Kost-Bet specjalizuje się w takich nowoczesnych produktach więc będziemy mieć w czym wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2020, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne i wytrzymałe kostki znalazłam w Kost-Bet. Na prawdę tylu wzorów co tam takich akurat pod mój gust to nie widziałam nigdzie indziej. Spodobały mi się chyba 4 wzory, ale mąż wybrał z tego jeden i tak udało nam się zdecydować wspólnie. Wyszło pięknie i co najważniejsze beton ma podwyższoną wytrzymałość więc jesteśmy spokojni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >