Urzadzanie domu

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

27 stycznia 2019, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Urządzając własny domu chcemy by w każdym pokoju znalazły sie jakieś ciekawe dopdatki. Stoje przed remontem i też zastanawiam sie jak urządzić moje wnętrze. Może to okazać sie dla mnie wyzwaniem bo chyba podobają mi się szalone dodatki. Widziałam niedawno fotel pufa na italpouf.pl i zakochałam się w nim. Bardzo chciałabym by znalazły się w salonie, idealnie pasują też do pokoju dziecka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2019, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja stawiam na minimalizm aby też nie było zbyt dużo rzeczy do sprzątania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2019, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Urządzając wnętrza nie można zapominać o jego funkcjonalności :)
Jeśli szukacie ciekawych inspiracji wnętrzarskich to zajrzyjcie tutaj: https://www.mirjan24.pl/content/category/2-in spiracje
Mają naprawdę extra pomysły na aranżacje pomieszczeń :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2019, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja podobnie jak poprzednik, stawiam raczej na minimalizm. Im więcej rzeczy w pokoju, to tylko zagracanie pomieszczenia i w sumie to zbędne zbieracze kurzu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2020, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Minimalizm w domowych pomieszczeniach też jak najbardziej do mnie przemawia, więc w domu też staram się mieć porządek i ograniczać ilość mebli do minimum. W salonie ma w zasadzie jedynie stół z krzesłami, meblościankę i sofę i nie czuję potrzeby kupowania czegokolwiek jeszcze.

Ten post był edytowany przez Sławek dnia: 6 lutego 2020, 08:12
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2020, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiedzielibyście mi na temat firmy vokato.com ? Bo ja zauważyłam, że całkiem niezłe oni oferują meble. Tak zastanawiam się czy nie kupić u nich sofy oraz foteli do salonu. Może jakby mi się spodobały to kupię jeszcze krzesła do jadalni.

Ten post był edytowany przez morella1 dnia: 19 lutego 2020, 07:51
Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2020, 00:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawdziwym hitem przy wyposażaniu naszego domu okazały się meble zaproponowane przez www.kedziorameble.pl . Tym sposobem otrzymaliśmy jakość, której było nam trzeba. No i samo wnętrze prezentuje się cudownie!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2020, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepiej mniej, ale z gustem niż za dużo, ale beznadziejnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2020, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno skończyłam się budować, także też niedługo będą i wyposażeniem domu się zajmować etc. Zanim jednak do tego dojdzie zastanawiam się cały czas nad elewacją. Jaką wykonać. Kuszą mnie gzymsy, aby wykorzystać. Co myślicie na temat takiego rozwiązania?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2020, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykończeniówka jest najtrudniejsza. I bardzo kosztowna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 92 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Dobra restauracja Liczba postów: 300 Grupa: Domy szereg... Na doskonałe jedzenie i niesamowitą atmosferę możecie liczyć w restauracji https://enklawacafe.pl/ Jest to doskonałe miejsce na poranne śniadanie, szybki biznes...
  • Budowa domu Liczba postów: 163 Grupa: Domy szereg... Gdybym myślał o budowie nowego domu koniecznie szukałbym dobrej wiaty garażowej w okolicy. Może są jakieś firmy które sprostają wysokim wymaganiom rynku. Viaty
  • Budowa domu Liczba postów: 161 Grupa: Domy szereg... Budowa domu jest potężną inwestycją. W tym celu trzeba zawsze sięgać po dobre jakościowo produkty. Jeśli chodzi o betonowe bloki, pod adresem: http://adz-system...
  • Remont Liczba postów: 28 Grupa: Domy szereg... Według mnie, personalizacja i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta to klucz do sukcesu w branży szklarskiej. Strona https://www.panszklarz.net.p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >