Uwaga na Faber Plus Szczecin

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

20 marca 2010, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko do d. Ciekawe ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2013, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,jestem byłym sprzedawcą z konkurencyjnego sklepu i z automatu chciałem powiedzieć,że wszystko co Pani napisała sie zgadza,czyli drzwi nigdy nie są sprzedawane w komplecie z klamką i wkładkami (rodzaj/kształt klamki nie może zostać narzucony z góry oraz klasa zabezpieczeń wkładek też jest indywidualną kwestią klienta). Jeśli chodzi o wykończenie drzwi to musicie Państwo wiedzieć ze monter ma obowiązek zamontować drzwi w taki sposób żeby drzwi spełniały takie wymagania jak zamykanie i otwieranie i obróbkę zewnętrzną (np. malowanie scian,nakładanie tynku i szlifowanie tynku nie wchodzi w cenę usługi). Jeżeli chodzi o terminy to dziwie sie,ze są osoby na tym swiecie które myślą ze drzwi dostaną od ręki?. Na drzwi czeka się średnio od 4 do 6 tygodni a montaż wykonywany jest z regóły po około tygodniu (na montażyste trzeba czasem poczekać). Jeśli chodzi o pomiar to facet od pomiarów musiał być jakims lamerem skoro zajeło mu to aż 5 minut:). Pomiar drzwi powinien byc wykonany w około minute a wyniki pomiaru nie powinny nigdy trafic do rąk klienta bo w/w klient moze sobie wziąć do ręki taki pomiar, isć do innego sklepu, kupić drzwi i wziąć tańszego montera. Dla Pani jest to rzecz nie do zaakceptowania, dla mnie jako sprzedawcy są to rzeczy oczywiste. Pozdrawiam Sebastian

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2015, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dobrze, że zainteresowałam się opiniami w internecie już po fakcie. Tak, właśnie dobrze! Niezwykle żadko opiniuję, ale ten atak na firmę, która dobrze wykonuje swoją pracę mnie zwyczajnie wkurzył! Pomiar drzwi w moim przypadku trwał chwilę - dobrze, że więcej czasu nie potrzebował, bo spieszyłam się po syna do przedszkola. Na drzwi czekałam 5 tygodni, a montaż odbył się prawie tydzień później - dobrze, nie oczekiwałam, że wszystko wydarzy się w dwa dni, ludzie! Trochę wyobraźni, zlecenia zawsze trwają, a na specjalistę (mam na myśli montażystę) niekiedy czeka się wiele dłużej. Sam montaż przebiegł szybko i sprawnie, a ja sama latałam dookoła ze ścierą, by kurz się nie niósł - dobrze, chyba naiwna musiałabym być, żeby sądzić, że razem z montażystą przyjedzie sprzątaczka!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2016, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie bardzo dobrzy fachowcy pracują w tym sklepie, znają się na tym co robią. Liczyłam na pomoc w doborze paneli i nie zawiodłam się.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeden sklep a ma tak zupełnie różne opinie. Jak to jest możliwe?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2017, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początku wszytko niby ok. Uśmiechnięty Pan z pomocą kolegi sprzedał nam panele z montażem. Na montaż trzeba było poczekać dwa tygodnie. Panele zamontowane zostały zgodnie z umową. Panel ze skazą zauważony po zamontowaniu również został wymieniony dwa dniu później dzięki uprzejmemu Panu Darkowi.
Problem zaczął się kiedy przyszło do listew przypodłogowych, wybranych i zamówionych zresztą w tym samym dniu co panele w dwóch kolorach. Po 3 tygodniach dzwonienia do sklepu okazało się, że Panowie nie znają dostępności produktów, które sami polecają klientom. Minimum logistyczne (gdzie sklep to nie hurtownia), różne informacje na temat terminu dostawy listew, obietnice że Panowie oddzwonią bez pokrycia, sugerowanie, że trzeba dzwonić samemu i się dopytywać a na końcu tekst "Niech sobie Państwo kupią listwy gdzie indziej" - to ma być obsługa klienta? Gdybyśmy wiedzieli, że tak się skończy cały ten zakup w życiu do tego sklepu byśmy nie poszli. Mały sklep pomyśleliśmy, dbają o klienta. TOTALNA PORAŻKA. ODRADZAM ZAKUP!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Te pozytywne komentarze to chyba żona z córką pisze.Ktoś kto jest chamem w życiu prywatnym to i w interesach pewnie lepiej nie funkcjonuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2021, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Masakra sprzedawca,przy składaniu zamówienia miły,tłumaczy pierwsze wrażenie ok.Ale po błędnym zamówieniu przez sprzedawce towaru próbuje obciążyć winą klienta który ma czarno na białym wyszczególnione w zamówieniu-
zamawiając komplet a nie zdekompletowany towar.Po prostu sprzedawca to czysta porażka.Nigdy tak niekompetentnego sprzedawcę nie widziałam jak żyję.Część towaru zwróciłam który był zdekompletowany (kierowca przyjechał odebrał towar podpisał na fakturze odbiór towaru) do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu należności za błędnie zamówiony przez sprzedawcę towar i zwrócony.
Taki sklep powinien być zamknięty skoro nie ma możliwości zatrudnienia fachowców z wiedzą na temat towaru który sprzedają.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19193 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >