Uwaga na firmę Urban Construction spółka Z O.O.

« Powrót do grupy: Opinie

13 lipca 2009, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich,

Chciałbym przestrzec wszystkich przed firmą Urban Construction, spółka Z O.O. Wykonuja fatalnie remonty, są nie odpowiedzialni, zakontraktowałem ich do remontu y teraz wszystko mi odpada. Zajżałem na ich stronę internetową www.urbanconstruction.pl i jest zamknięta z powodu braku płatności... Właścicielami są dwaj hiszpanie i jeden z nich ma duże problemy finansowe, takie słuchy mi doszły... Przestrzegam Was przed tą firmą.

Paweł z Warszawy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2009, 01:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A cóż skłoniło Pana do zawarcia kontraktu z tą firmą?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2009, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Co mnie skłoniło
Mieli dosc ciekawą strone internetową, skontaktowałem się z nimi i zaoferowali mi materiały z Hiszpanii dobrej jakości i za dobrą cenę.
Jak zaczeli remont domu to zaczeły się problemy, materiały nie byłe te które zamówiłem, opóżnienia w pracach i na sam końec część sufitu w salonie mi odpada...

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2009, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Potwierdzam wiadomości o firmie Urban Construction, sp. z o.o. Pracowałem dla jedengo z szefów Urban Construction w Hiszpanii, dokładnie w firmie Ajadrea Construmat. Jose Luis, administrator firmy Ajadrea Construmat, S.L i Urban Construction sp. z o.o. winny mi jest pieniadze, oprócz tego oszukał wielu ludzi w Hiszpani i ma spore problemy finansowe.

Nie Polecam!!!!!!!!!!!!!

Jan Ko.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2009, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

No cóż, to rzeczywiście niewesoło :(

Umowa na piśmie to zawsze coś, czego można się chwycić w takich wypadkach. Sądy działają wprawdzie baaardzo opieszale ale czasem tylko to pozostaje..

Trzeba bardzo uważać na wszelkie "materiały dobrej jakości w dobrej cenie". W 99% to podejrzane.
Chwyt reklamowy tego typu zazwyczaj odbije się później czkawką, podobnie jak "szybka, tania i solidna ekipa".

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2012, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest najwiekszy zlodziej jakiego znam , a znam go juz 15 lat.Mam zarejestrowana dzialalnosc w Madrycie, wykonalem dla niego usluge tzn. remont ,do dzisiaj nie zobaczylem nawet euro.Znam wielu ludzi ktorym wisi pieniadze.Przestrzegam przed nim.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mieszkanie w Warszawie Liczba postów: 16 Grupa: Opinie Zainteresowany konkretną ofertą mieszkań na Osiedlu Aleksandria? W zakładce "Oferta" znajdziesz dostępne mieszkania wraz z ich metrażem i ceną. Zajrzyj na https...
  • Rozwój turystyki Liczba postów: 43 Grupa: Opinie Zastanawiam się nad odwiedzeniem Katowic :) Co sądzicie o tym hostelu - https://www.goodtimes.house/? Katowice oferują wiele cennych pod względem przyrodniczym....
  • Jakie miejscowości turystyczne polecacie? Liczba postów: 48 Grupa: Opinie Czołem! Wszystkim tym, jacy chcieliby być na bieżąco z aktualną pogodą rekomenduję witrynę https://radary24.pl/, na jakiej dowiecie się między innymi gdzie jest...
  • biuro geodezyjne Liczba postów: 41 Grupa: Opinie Niestety nie znam tej firmy. Ja korzystałem w ubiegłym roku z usług firmy geodezyjnej www.mgeo.com.pl . Mają wieloletnie doświadczenie oraz wiele pozytywnych op...
  • Przeprowadzka Liczba postów: 196 Grupa: Opinie Polecam www.przeprowadzkiwroclaw.pl Najlepsza firma przeprowadzkowa z jaką do tej pory pracowałam. Profesjonalni, znają się na rzeczy, wiedzą jak pracować z k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >