Używane auto

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

30 lipca 2021, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie,
czy ktoś z Was ma może na sprzedaż jakieś używane auto? Jeśli tak, to polecam Wam skup aut używanych https://skup-aut-torun.pl/. Możecie tam liczyć na szybka i profesjonalną wycenę oraz gotówkę tego samego dnia do ręki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2021, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś jest ze Śląska i chce swoje użuywane auto sprzedać to polecam skup aut Zabrze Toyota JA-NOW-AN. Świetne warunki, wszystko szybko i bez zbędnych papierków. Polecam serdecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2021, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetnie, myślę, że znalazłem potrzebne informacje. Zobaczę i nawiążę do niektórych danych w Twoim poście. bardzo ci zobowiązany friday night funkin

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2021, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja śłuchajcie póki co to zastanawiam się jak to moje auto sprzedać. Szczerze mówiąc nie chce mi się na portalach siedzieć i śledzić, a może ktoś przyjedzie itd. Zdecydowałem się, ze chyba zwrócę się do jakiejś firmy która skupia auta jak np tutaj [url]http://autoskup.krakow.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2022, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

ja na razie nie planuję zakupu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2022, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja rozglądam się za używanym samochodem ponieważ na nowe mnie nie stać. Jednak cieszę się jak co parę lat mogę zmienić samochód na młodszy od poprzedniego. Zastanawialiście się kiedyś czy można kupić samochód bez ważnej polisy OC i jakie może to nieść za sobą konsekwencje? Mnie bardzo ten temat ciekawił więc zacząłem szukać odpowiedzi e sieci. Na stronie https://maxmag.pl/kupno-samochodu-bez-oc-co-m usisz-wiedziec/ znalazłem wszystko w jednym miejscu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2022, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda również można kupić bardzo dobrej jakości auto używane i ja również jestem zdania, że takie kwestie są niezwykle ważne. Korzystając z okazji chciałbym każdemu polecić bardzo ciekawy artykuł https://garbus.pl/pl/n/23 gdyż z niego dowiemy się tak naprawdę jak przygotować się do wycieczki samochodem zabytkowym jak VW Bulik.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2022, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcesz kupić samochód używany to rozejrzyj się w salonie Porsche Centrum Sopot, bo są tam też używane auta ale z gwarancją Porsche Approved, bardzo dokładnie sprawdzone i w idealnym stanie

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2022, 18:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcecie kupić Audi uzywane polecam salon Inter Welm w Bielsku Białej na ul Sarni Stok, dobre ato udało nam się u nich kupić, cenowo ok, stan super. Zawsze bezpieczniej bo mają auta sprawdzone

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2022, 01:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama planuję odwiedzić skup aut Oleśnica , bo też planuję zakup używanego auta. Na pewno samochód z salonu odpada, ceny są nieziemsko wysokie i w życiu nie wydałabym tylu pieniędzy. Zdecydowanie bardziej wolę je wydać na coś innego

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >