W jaki sposób trwale utwardzić drogę dojazdową do posesji?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

27 sierpnia 2014, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że proponowane przez Ciebie kratki ogrodowe geoproduct nie załatwią całkowicie sprawy. Najpierw musiałbyś przygotować pod nie teren, czyli go utwardzić i odpowiednio przygotować podłoże. Nie obędzie się bez nawożenia gruzu lub żużlu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2014, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

No ogólnie rzecz biorąc to gruz czy żużel jest nie najgorszym pomysłem (lepsze niż nic), natomiast wszelki bruk to trochę lipa, bo wybrukować drogę długości 100m to wychodzi bardzo drogo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2018, 07:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też ostatnio interesowałem się tym tematem bo wprowadziliśmy się jakiś czas temu do nowego domu i droga dojazdowa do posesji na tą chwilę to zwykły piach i żwir. Zrobiłem rozeznanie w temacie i okazało się, że firma ONICO Bitumen jest dystrybutorem dobrej jakości produktów asfaltowych w Polsce. Czy ktoś z Was miał już z nimi do czynienia ?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2018, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Myśle, że najlepszym pomysłem byłoby wykorzystanie piachu lub żwiru w tym celu. Dokładnie taką taktykę przyjąłem podczas utwardzania drogi wjazdowej na działke. Bardzo wysokiej jakości kruszywa dostarczył mi producent i dystrybutor Sandmix http://www.sandmix.pl/ . Za dobrą cenę zakupiłem bardzo porządny artykuł.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2018, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Piach może niekoniecznie, natomiast sam żwir- najpierw większe kamienie a potem te mniejsze, już jak najbardziej i dzięki temu szybko i skutecznie utrwalisz drogę dojazdową do posesji.


www.Ogradzamy.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2019, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam położenie asfaltu. Oczywiście ważne jest aby charakteryzował się on wysoką jakością. Wtedy droga wytrzyma bardzo długo. Ta firma produkuje dobrej jakości asfalt: http://grupapbi.eu/mieszanki-mineralno-asfalt owe/

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2020, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem geowłóknina jest faktycznie niezwykle użyteczna przy budowaniu nawierzchni. Nadaje się do budowy dróg tymczasowych, albo leśnych, a co najważniejsze umożliwia odpowiedni drenaż wody dzięki czemu ta nie zalega. Geowłókniny można dostać tu: http://www.ars1.pl/geowlokniny.html Myślę, że to naprawdę potrzebny materiał przy kładzeniu asfaltu.

Ten post był edytowany przez dnia: 21 marca 2020, 16:29
Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2020, 01:26

Zgadzam sie: good 0 bad

See Hot FreshGametest Game

Zip Full Games 2020 only on bigcheatsworld.com

Best Regards
Kielr Ceget

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2021, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

tinder sign up , what is tinder
how to use tinder

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2021, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

browse tinder for free , tinder date
tinder dating app

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >