W jakim banku rata będzie najniższa?

« Powrót do artykułu: W jakim banku rata będzie... | « Powrót do grupy: Aktualności

9 października 2011, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

dbre pytanie, ja bym jeszcze je troche poszerzyla, w jakim banku w ogole ma sie szanse na kredyt?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2011, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

w takich ktore nie mnoza formalnosci i maja dostepne kredyty, w getin jest to na wysokim poziomie, u nich bralem i musze przyznac ze warto bylo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2011, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak to prawda GetInBank to w sumie taki najlepszy bank, ale jeżeli chodzi o wzięcie kredytu to bardzo dużo wymagają, zabezpieczenie mają wysokie i ciężej jest wziąć u nich kredyt niż np. w banku innym

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2011, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Skorzystaj z doradców finansowych, wynagrodzenie mają od banku a dla ciebie znajdą odpowiedni produkt np .www.niezaleznydoradcafinansowy.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2011, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Sa odpowiednie strony od tego - rankingi ... a kolega niech nie reklamuje sie ;P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2011, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie... ale ja bym nie ufał tak tym rankingom... wszędzie jest co innego, ja wiem o co chodzi z tym i wy chyba też głośno mówić nie będę

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2011, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo najlepiej zob. sb na stronach www a później w banku zob. jak to się ma w rzeczywistości. spytać zawsze można :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2011, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy tak powiedzą ci prawdę w banku, bo przecież każdy bank chce być tym najlepszym.. wiec trochę mogą mijać się z prawdą te informacje niestety.dzisiaj nie wiadomo komu wierzyć, czy bankom, czy reklamom, czy internetowi, oj najlepiej to żadnemu z tych źródeł

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2011, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeleć sobie tutaj opinie o poszczególnych kredytach w bankach:
http://ocenbank.pl/banki/ranking
Czasami dochodzi do niezłych wałków - dobrze jest poczytać o tym.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >