W szafie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

20 maja 2010, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
niedługo chce zamówić szafę wnękową, już teraz chciałabym zaplanować sobie środek. Szafa będzie dość duża bo aż 230cm szerokości. Szafa będzie w sypialni, także będzie służyła jako garderoba. Chciałabym, żebyście mi pomogli zaplanować rozkład w środku:) co i jak, co będzie potrzebne, jakie wysokości, szerokość :)
z góry dziękuje ;]

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2010, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdnaiem dobrym rozwiązeniem byłoby zamieszczenie we wmetrzu szafy pantografu. Jest to bardzo wygodne urządzenie na którym można wieszać ubrania i obniżać je za pomocą metalowego kijka. Pozatym proponowałabym wieszaki na spodnie, podstawki na obuwie i kosz na bieliznę. Z pewnością przydałoby się kilka półek i szuflad.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2010, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A znalazłabyś może jakieś foto? bo nie mogę sobie tego wyobrazić ;) pantograf tylko z pociągiem mi się kojarzy. A szuflady na prawdę się sprawdzają? widziałam już w kilku aranżacjach ale i drzwi i szuflady :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2020, 00:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Na obuwie przyda się osobne miejsce. Dla dzieci potrzeba zawsze kilka par https://butymodne.pl/polbuty-i-trzewiki-dziec iece-dla-dzieci-c25960.html, tak samo jak i dla dorosłych. Jak rodzina kilkuosobowa to wychodzi pudełek kilkadziesiąt. I gdzieś to trzeba trzymać. W szafie najlepiej, pod ubraniami. Odpowiednio przechowywane buty na dłużej posłużą.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2023, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z tym, że przechowywanie obuwia może być problemem, zwłaszcza dla rodziny kilkuosobowej. Faktycznie, dzieci i dorośli potrzebują kilku par butów na różne okazje i pory roku. A tak a propos obuwia, znacie sklep https://www.berenissima.com/? Mają cudowne marki u siebie i to w limitowanych ilościach!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2023, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki sklep z meblami możecie mi polecić i dlaczego?

Reklama : Kancelaria Zabrze

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >