Wagi samochodowe

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

11 lutego 2019, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, podajcie mi jakieś namiary na firmy oferujace wagi samochodowe przemysłowe, Najlepiej jakby dana firma posiadała różne typy specjalistycznych wag.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2019, 10:21

Ja tylko raz na swoje oczy widziałem wagę samochodową.Tak to w ogóle nie widziałem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2019, 22:17

Korzystałem z oferty firmy www.waga.net.pl w kwestii wyboru wagi samochodowej. Produkt włoskiej marki Bilanciai w zupełności spełnił moje oczekiwania. Cena również mnie usatysfakcjonowała.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Remonty Warszawa, cennik Liczba postów: 14083 Grupa: Firmy budow... Jeśli chodzi o takie usługi jak remonty warszawa to moim zdaniem warto jest sprawdzić ofertę firmy complete home. Na prawdę znają się na rzeczy i są moim zdanie...
  • poszukiwania firm Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Jeżeli szukasz sprawdzonej kwiaciarni to polecam E-kwiaty . Najlepsze usługi w niskich cenach. Kontakt z klientem również na wysokim poziomie.
  • Asortyment drogowy Liczba postów: 9 Grupa: Firmy budow... To jeden z najważniejszych elementów każdej budowy. Musimy zadbać o odpowiednią organizację ruchu, aby zapewnić swobodę ruchu i bezpieczeństwo osobom spoza budo...
  • Geodeta do obsługi budowy Liczba postów: 166 Grupa: Firmy budow... Możesz sprawdzić także ofertę firmy www.geomapa.info. Korzystałem z ich usług w ubiegłym roku. Wykonywali dla mnie pomiary przemieszczeń rurociągów. Posiadają d...
  • toczenie cnc Liczba postów: 34 Grupa: Firmy budow... Ja natomiast poszukuję sprawdzonego serwisu CNC. Korzystaliście może z usług firmy www.serwiscnc.katowice.pl? Z tego co widzę specjalizują się przede wszystkim....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >