Wagi samochodowe

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

11 lutego 2019, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, podajcie mi jakieś namiary na firmy oferujace wagi samochodowe przemysłowe, Najlepiej jakby dana firma posiadała różne typy specjalistycznych wag.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2019, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tylko raz na swoje oczy widziałem wagę samochodową.Tak to w ogóle nie widziałem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Remonty Warszawa, cennik Liczba postów: 13140 Grupa: Firmy budow... Witam wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli szukacie pracy w branży budownictwa to zapraszamy do nas na PracownicyBudowlani.pl gdzie znajdziecie wiele ciekaw...
  • czyszczenie wykładzin Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Wszystko fajnie, tylko skorzystanie z firmy to dość duży koszt, a takie czyszczenie to prosta czynność, którą można wykonać samemu tylko trzeba mieć odpowiedni....
  • Ekipy budowlane - Łódź Liczba postów: 123 Grupa: Firmy budow... My również korzystaliśmy z usług firmy http://smartimpuls.pl/. Automatyka budynkowa i inne systemy inteligentne, które proponuję firma pozwalają nam cieszyć s...
  • Projekt budowlany - kosztorys generalny Liczba postów: 65 Grupa: Firmy budow... My tez korzystaliśmy wiele razy z usług firmy http://bakskatowice.pl/oferta i stwierdzam, że firma działa na super wysokim poziomie i można im zaufać w 100% jeż...
  • wywóz śmieci Liczba postów: 3 Grupa: Firmy budow... Wiadomo, że w mieście zawsze jest wygodnie. Miejsca składowania odpadów są ładnie zagospodarowane i jest do nich łatwy dostęp... no właśnie, ale przecież takie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18877 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >