Wałek Paint Runner

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 maja 2007, 22:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początku chciałem się przywitać.
A moje pytanie jest następujące, czy ktoś z forumowiczów używał wałka Paint Runner i czy warto go kupić? Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2007, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj
ja mam ten wałek i jestem zadowolona. rzeczywiscie farba nie kapie i ładnie pokrywa malowane powierzchnie. Tylko wazne jest, żeby zaraz po użyciu dokladnie go umyć. Inaczej końcówka jest do wyrzucenia. :) Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2007, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki Martynka. Widziałem je po ok 50 zł na allegro, chyba się skuszę.
Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2007, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak macie razcje z tego pedzelka nie kapie bo prawie nic nie leci ja go kupiłem w telewizji i jestem bardzo zawiedziony a co do mycia to pół godziny sie z nim meczyłem żeby domyć a w reklamie wkłada tylko pod wode i heja już umyty. Z normalna farba kompletnie sobie nie radził więc pomyślałem "może za gesta?" no dobra troche ja rozcieczyłem no i minimalnie zaczęlo cos lecieś ale minimalna nie równość i nie pokryło. A tak wogóle to przecież nie bedze malował ścian wodą bo to mija się z celam pozdro.
:twisted: :evil:
ps. jak chcecie to odsprzedam

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2008, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja pożyczyłem go od kolegi i jestem zadowolony może ktoś używał jakiejś farby z lidla i dlatego mu nie leciała uważam że to dobry produkt :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2009, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
A ja uważam że to jedno wielkie g....! :evil:
Prawdziwifachowcymalują normalnym pędzlem, wałkiem albo agregatem malarskim.
PAINT RUNNEREM to może sobie Klaudiusz malować w sklepie Mango!
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2009, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się jedna wielka ściema jak by się to sprawdzało to ludzi na codzień malujący by z takiego czegoś kozystali a ja jeszcze w całym swoim zyciu nie widziałem czegoś takiego

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2009, 01:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Święta prawda. Produkt do wciśnięcia laikom, którzy chcą zaoszczędzić robiąc samemu remont. Był już gdzieś tu temat o odłażeniu farby od ścian w kuchni.
Niestety wiedza i doświadczenie kosztują. Kto takie rzczy ma za nic, płaci conajmniej dwa razy za to samo..

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2009, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram wszystkich. Lepiej kupić porzadny wałek albo euro mal i pomalować ściany.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2009, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Z moich doświadczeń wynika, że malowanie euromalem też nie zawsze się sprawdza. Najlepszy jest przy malowaniu gładzi. Przy normalnych tynkach nie jest już wcale tak łatwo. Zawsze najlepsza jest klasyka: wałek i pędzel.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 622 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • Wyroby hutnicze? Liczba postów: 198 Grupa: Technologie... Jeśli natomiast chodzi o stal to ja moge śmiało polecić wam tego producenta https://impostal.pl/iii/uslugi-serwis/oc ynkowanie ich rury stalowe ocynkowane ogn...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 113 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 268 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • materace lateksowe Liczba postów: 9 Grupa: Technologie... Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym działaniu zdrowotnym i przeciwbólowym, możesz rozważyć kupno materaca o statusie medycznym. W takich produktach każd...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >