Wanna w ogrodzie - SPA w domowym zaciszu

« Powrót do artykułu: Wanna w ogrodzie - SPA... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

25 czerwca 2018, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem dużo lepiej jest jednak skorzystać z pomocy fachowców, np. z http://www.pooldesign24.com/. Tam można kupić basen, wszystkie akcesoria, chemię basenową. Plusem jest kompleksowa oferta i doradztwo. Sprawa nie jest tania, więc lepiej korzystać z pomocy kogoś, kto się na tym dokładnie zna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2018, 23:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Basen to moje marzenie ale zastanawiałem się jako to jest z budową basen na przyklad w domu.... mam w piwnicy taką powierzchnie i ciekaw jestem jaki to koszt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2021, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Basen czy sauna to jest coś pięknego dla relaksu ;) Wiem, bo mialam jacuzzi takie sklepowe, ale niestety sie popsuło. W końcu zdecydowałam, że zakupię balię ogrodową jak np tutaj https://balia-drewniana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2021, 19:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie lepiej zdecydować się własnie na jacuzii? Ja w ogrodzie mam takie i sprawdza mi się super - bez względu na pogodę :) Koniecznie zajrzyjcie sobie do takwiele.pl Mają szeroką ofertę i przystępne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2021, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Wanna spa czy balia ogrodowa to fajne rozwiązania. Ale jak ktoś np. woli typowo pływać czy np. grać w siatkówkę w wodzie to warto mieć własny basen, chociażby taki do 20 m3.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >