Wanna w podłodze

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 listopada 2010, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

słyszeliście o nowym rozwiązaniu jakim jest wbudowana wanna w podłogę? Wygląda rewelacyjnie, nie wiecie może kto by się podjął takiego wyzwania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2010, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi się że nie jest to jakieś wielkie wyzwanie i poradzi sobie z tym normalny hydraulik, głównym problemem jest przyłączenie wody i ukrycie rur

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2010, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna sprawa ale z pewnością nie do wykonania samemu. Hydraulik oczywiście się przyda ale również warto wezwać jakiegoś murarza by ładnie zabudował Ci wannę.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2010, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Czego to teraz ludzie nie wymyślą... No ale cóż podobają mi się takie wynalazki :) Sa bardzo porzyteczne :) Co do takiej wanny to bardzo fajna sprawa napewno nie sprawiają że łazienka jest "zagracona" wokoło jest więcej optycznej przestrzeni i wogóle tak się przyjemnie patrzy.;)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2010, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawe, ale raczej do większych łazienek, nie wyobrażam sobie takiej wanny w małej przestzreni, to byłoby nawet troche niebezpieczne!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2010, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Naprawdę dobre rozwiązanie. Szczególnie praktyczne okazać się może za kilka lat, kiedy zaczną się problemy z wchodzeniem do wanny.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2010, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie a myślicie że w zwykłym bloku dało by rade zrobić taką wannę?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2010, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie tak ale na jakimś podwyższeniu bo logiczne że ni e rozwalisz podłogi; no chyba że chcesz przelecieć do sąsiada :lol:. A tak bardziej serio to wydaje mi się że lepiej będzie wyglądała jakaś fikuśna wanna
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:7fUKbTM5Ow 7urM:http://technow.pl/wp-content/uploads/wanna-lodka.jpg&t= 1

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2010, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Luiza123 napisał: No właśnie a myślicie że w zwykłym bloku dało by rade zrobić taką wannę?

Jeżeli masz sporą łazienkę, możesz zrobić łazienkę na trzech stopniach podłogi, a na ostatnim z nich wpuścić wygodną wannę. Ja mam właśnie w taki sposób rozwiązaną swoją łazienkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2010, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

super sprawa :D mi się taka marzy, ale niestety mieszkam w bloku i mogę tylko przy tych marzeniach pozostać i pozazdrościć innym takiego rozwiązania :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >