Wanna z hydromasażem

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

17 marca 2017, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Jestem przed remontem łazienki i zastanawiam sie nad wyborem wanny z hydromasażem. Czy ktoś z was ma może taką wanną i może powiedzieć, jak się użytkuje, gdzie kupić, na co zwracać uwagę? Łazienka ma 35 metrów kwadratowych, więc spokojnie wanna się zmieści.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2017, 21:31

Użytkownik marinariiio napisał: Witam. Jestem przed remontem łazienki i zastanawiam sie nad
wyborem wanny z hydromasażem. Czy ktoś z was ma może
taką wanną i może powiedzieć, jak się użytkuje, gdzie
kupić, na co zwracać uwagę? Łazienka ma 35 metrów
kwadratowych, więc spokojnie wanna się zmieści.

Polecam Riho Limited. Właśnie oferują takie wanny, określiłbym to jako domowo-łazienkowe spa :) Sam mam wannę z serii Therma Line Olivia. Jak wrażenia? Super. Po całym dniu można się naprawdę zrelaksować. Na co zwracać uwagę? Na jakość wykonania, na ilość dysz, na sterowanie i możliwość łatwego czyszczenia, podłączenia. To jest wyższa półka, więc jest okej, natomiast unikałbym tanich marketowych rozwiązań. Jeśli z marketu to normalna wanna raczej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2017, 07:52

A nie lepiej zrobić sobie taką wolnostojącą wannę skoro masz taką przestrzeń? Teraz modne sa tego typu rozwiązania. Takie też chyba występują z jakimiś masażerami?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2017, 10:13

A czy wanna z hydromasażem nie jest wolnostojąca? Jak najbardziej tak, jeżeli masz dużą przestrzeń to polecam zastanowić się po prostu nad wanną narożną, zobacz nasze modele http://vocco.pl/kategorie/13/Wanny.html

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 15:13

może być wolnostojąca ale pewnie cena będzie dużo wyższa
stylowe verticale

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2018, 15:13

Updated project call:
http://wendy.forum.telrock.net

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Projektowanie wnętrz firma z Warszawy Liczba postów: 20 Grupa: Nowości ara... Jeżeli ktoś z was szukał by firmy, która profesjonalnie zajmie się wykonaniem projektu urządzeń chłodniczych i wentylacji przemysłowych to ja mogę polecić firmę...
  • Akcesoria meblowe z sieci Liczba postów: 83 Grupa: Nowości ara... Ja z kolei mogę zaprosić tak ze na www.ASmeble.pl gdzie znajdziecie akcesoria oraz nowe kolekcje stylowych mebli w rozsądnej cenie, zapraszamy:)
  • Fenomen dywanów Liczba postów: 11 Grupa: Nowości ara... Nie ma się czemu dziwić dlaczego dywany są w dalszym ciągu aż tak bardzo popularne, to kwestia przywiązania oraz tego że dywan zapewnia nam jednak mimo wszystko...
  • Łazienka bez nudy? Liczba postów: 199 Grupa: Nowości ara... Łazienka bez nudy jest możliwa, tylko trzeba dobrać odpowiednią kolorystykę ścian, płytek na podłodze oraz jej wyposażenie, akcesoria. Tak aby wszystko dobrze z...
  • kwiatowe wzory Liczba postów: 76 Grupa: Nowości ara... Witam Wszystkich na forum. Wszystko zależy od tego jak rozumiesz pojecie "kwiatowe wzory" i gdzie chcesz je umieścić. Jeżeli na ściany to w grę wchodzi jedynie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17949 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >