Wanna z hydromasażem

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

17 marca 2017, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Jestem przed remontem łazienki i zastanawiam sie nad wyborem wanny z hydromasażem. Czy ktoś z was ma może taką wanną i może powiedzieć, jak się użytkuje, gdzie kupić, na co zwracać uwagę? Łazienka ma 35 metrów kwadratowych, więc spokojnie wanna się zmieści.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2017, 21:31

Użytkownik marinariiio napisał: Witam. Jestem przed remontem łazienki i zastanawiam sie nad
wyborem wanny z hydromasażem. Czy ktoś z was ma może
taką wanną i może powiedzieć, jak się użytkuje, gdzie
kupić, na co zwracać uwagę? Łazienka ma 35 metrów
kwadratowych, więc spokojnie wanna się zmieści.

Polecam Riho Limited. Właśnie oferują takie wanny, określiłbym to jako domowo-łazienkowe spa :) Sam mam wannę z serii Therma Line Olivia. Jak wrażenia? Super. Po całym dniu można się naprawdę zrelaksować. Na co zwracać uwagę? Na jakość wykonania, na ilość dysz, na sterowanie i możliwość łatwego czyszczenia, podłączenia. To jest wyższa półka, więc jest okej, natomiast unikałbym tanich marketowych rozwiązań. Jeśli z marketu to normalna wanna raczej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2017, 07:52

A nie lepiej zrobić sobie taką wolnostojącą wannę skoro masz taką przestrzeń? Teraz modne sa tego typu rozwiązania. Takie też chyba występują z jakimiś masażerami?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2017, 10:13

A czy wanna z hydromasażem nie jest wolnostojąca? Jak najbardziej tak, jeżeli masz dużą przestrzeń to polecam zastanowić się po prostu nad wanną narożną, zobacz nasze modele http://vocco.pl/kategorie/13/Wanny.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Gdzie trzymacie piasek ? Liczba postów: 11 Grupa: Nowości ara... Mam taki pojemnik z tej firmy i bardzo ułatwia mi prace. Trzymałem w worku ale jak zapominałem go schować to rano miałem zbrylowane to wszystko.
  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 5 Grupa: Nowości ara... Projekt i aranżacja to tylko 50% sukcesu, wykończenie pod klucz dopiero dopełnia końcowy efekt. https://www.facebook.com/decoroo m.eu
  • Jakie nowe aranżacje kuchni polecacie? Liczba postów: 73 Grupa: Nowości ara... Też jakiś czas temu chciałam coś pozmieniać w swojej kuchni i jak zwykle szukałam intensywnie ciekawych aranżacji i rozwiązań w internecie. Na tej stronce - htt...
  • Meble dla dziecka Liczba postów: 1 Grupa: Nowości ara... Witam! Poradźcie mi jakie mebelki do pokoju dziecięcego wybrać najlepiej ? Czytałam że meble Klupś są śliczne i bardzo trwałe , wiele osób bardzo sobie je chwal...
  • Fajne meble do pokoju dziennego? Liczba postów: 65 Grupa: Nowości ara... Bardzo elegancki styl mają meble salonowe z FORTE http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/po koj-dzienny.html

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16741 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >