Wanna z hydromasażem

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

17 marca 2017, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Jestem przed remontem łazienki i zastanawiam sie nad wyborem wanny z hydromasażem. Czy ktoś z was ma może taką wanną i może powiedzieć, jak się użytkuje, gdzie kupić, na co zwracać uwagę? Łazienka ma 35 metrów kwadratowych, więc spokojnie wanna się zmieści.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2017, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik marinariiio napisał: Witam. Jestem przed remontem łazienki i zastanawiam sie nad
wyborem wanny z hydromasażem. Czy ktoś z was ma może
taką wanną i może powiedzieć, jak się użytkuje, gdzie
kupić, na co zwracać uwagę? Łazienka ma 35 metrów
kwadratowych, więc spokojnie wanna się zmieści.

Polecam Riho Limited. Właśnie oferują takie wanny, określiłbym to jako domowo-łazienkowe spa :) Sam mam wannę z serii Therma Line Olivia. Jak wrażenia? Super. Po całym dniu można się naprawdę zrelaksować. Na co zwracać uwagę? Na jakość wykonania, na ilość dysz, na sterowanie i możliwość łatwego czyszczenia, podłączenia. To jest wyższa półka, więc jest okej, natomiast unikałbym tanich marketowych rozwiązań. Jeśli z marketu to normalna wanna raczej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Aranżacja salonu Liczba postów: 88 Grupa: Nowości ara... Według mnie przy aranżacji salonu podstawą będzie fajny pomysł, inspiracji znajdziesz mnóstwo w katalogach czy w sieci, a jeśli chodzi o realizację swojej wizji...
  • Baterie do łazienki Liczba postów: 21 Grupa: Nowości ara... Jak na razie to dobrze mi się współpracuje ze sklepem Sanitbuy. Prowadzę działalność jako architekt wnętrz i moją specjalnością są łazienki, także zależy mi zaw...
  • Łazienka bez nudy? Liczba postów: 126 Grupa: Nowości ara... Ja bym chyba postawiła na wannę z hydromasażem. Nigdy nie miałam takiej u siebie a zawsze o niej marzyłam :) Bardzo podoba mi się taki model: http://www.salonyh...
  • Lampy do pokoju dziecka Liczba postów: 68 Grupa: Nowości ara... Bardzo ładne lampydo pokoju do dzieci można kupic tez na lumenpro U mnie kurat tak się skłąda ,ze mam dwie dziewczynki więc lampa jest wisząca z różowymi motyw...
  • Kamień naturalny Liczba postów: 68 Grupa: Nowości ara... Ta ściana tutaj wg mnie dość ciężko wygląda, ale generalnie reszta aranżacji całkiem udana. http://www.decoroom.eu/aranzacja -wnetrz-realizacje

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 22858 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >