Wanna z prysznicem?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 maja 2019, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, czy wanna z baterią wannowo-prysznicową to dobre rozwiązanie? nie mam miejsca by dodatkowo wstawić kabinę i chciałbym jakoś połączyć wannę z prysznicem. Wiem, że można do wanny dokupic też taką zasłonę jak w kabinie nie wiem jak to sie nazywa dokladnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2019, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi o parawan nawannowy jak się nie mylę. Ja mam coś takiego i jest ok, skoro nie masz miejsca na kabinę to będzie to dobre rozwiązanie. Parawan nawannowy powinieneś spokojnie kupić w jakimś sklepie z wyposażeniem do łazienki. Zobacz w https://www.lazienkaplus.pl/ tu masz spory wybór spośród tych internetowych sklepów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2019, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam również w wynajmowanym mieszkaniu parawan nawannowy i osobiście bardzo mi się podoba takie rozwiązanie. jestem osobą co uwielbia długie moczenie się w wannie i raczej wanna musi być w moim przypadku. Chociaż czasami jak się spieszę do pracy to prysznic również się przydaje. takie rozwiązanie 2in1 jak dla mnie super sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2019, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Wanna z brodzikiem ma swoje plusy.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2019, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak nie masz miejsca na wstawienie wanny i prysznica w domu to zdecyduj się na wannę z prysznicem dobrze Ci radzę. Ja już wynajmowałem mieszkanie gdzie była tylko wanna i naprawdę tragicznie mi się kąpało w niej. Jestem osobą bardzo dynamiczną ciągle biegam i potrzebuję szybkiego odświeżenia wanna bardzo mi to utrudniała. Lazienka Plus ma bardzo duży wybór armatury łazienkowej więc na pewno coś znajdziesz dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2019, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mamaMai napisał: Chodzi o parawan nawannowy jak się nie mylę. Ja mam coś
takiego i jest ok, skoro nie masz miejsca na kabinę to
będzie to dobre rozwiązanie. Parawan nawannowy powinieneś
spokojnie kupić w jakimś sklepie z wyposażeniem do
łazienki. Zobacz w https://www.lazienkaplus.pl/ tu masz
spory wybór spośród tych internetowych sklepów.


Tak o to właśnie chodzi o parawan nawannowy. Dzięki za namiar, sprawdzę co tam mają w łazienkaplus. Właśnie nie zajmie to dodatkowego miejsca a będzie funkcjonalne, o coś takego mi chodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2019, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Można mieć głębszą kabinę prysznicową :) Fajne są w salonach bokaro , kabina z głębokim brodzikiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2019, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wanna i ciekawy aranżacyjnie parawan wcale nie musi wyglądać źle w małym pomieszczeniu.

https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2019, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Atlantic Polska napisał: Wanna z parawanem przeznaczona jest szczególnie do
niedużych pomieszczeń, gdyż pozwala na korzystanie
zarówno z funkcji wanny, jak i prysznica.



Warto postawić na minimalistyczny parawan, który wykonany
jest z przezroczystego szkła.



fot. grzejnik
2012



Potwierdzam, to bardzo fajne rozwiązanie. U siebie nie mam, ale miałem możliwość skorzystania z wanny z parawanem u znajomych, i jako wielbiciel długich kąpieli pożałowałem, że nie wpadłem na takie rozwiązanie wówczas, gdy sam stałem przed wyborem wanna czy prysznic

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2019, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli urządzasz łazienkę od początku to zdecydowanie najlepszym wyjściem będzie kupno gotowej wanny z panelem prysznicowym, bo mamy wtedy gwarancję, że wszystko jest zrobione tak jak być powinno. Zostaje jeszcze kwestia doprowadzenia wody, ale jesli znamy mieszkanie to da się ogarnąć. Jeśli natomiast ma być to mała zmiana niskim kosztem, to poszłabym w stronę tego parawanu na wannę. One teraz nie są już tak drogie jak kilka lat temu, więc nie będzie to duży wydatek, ale faktycznie może usprawnić kąpiele, bo jednak prysznic zajmuje znacznie mniej czasu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >